Comentarii (14)
knattspyrnufelag_elfsborg_etc
knattspyrnufelag_elfsborg_etc  •  27 Aprilie 2018, 14:06

il astiptam pe zecs PROSTANACU de servici sa ni iexplice cum ce si cand agiunjem noi sa giucam in iuropa din plyout ca toti cilalti se retrag sau pierde trenul ALEEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEE

pimenton
pimenton  •  27 Aprilie 2018, 14:02

S-a tufut si fInalul de campionat. De asta este bine ca banii din drepturile TV sa fie administrati de catre FRF. Cand se ivesc astfel de probleme Burleanu poate sa ceara frumos stingerea datoriei folosind o parte din banii ce urmeaza sa ii revina echipei si astfel se evita degradarea campionatului. Ce o sa mai joace Astra de acum?

1roman
1roman  •  27 Aprilie 2018, 13:38

Pai și SC Dinamo 1948 SA?!

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  27 Aprilie 2018, 13:38

Nu te agita... agitatorule. Astra va ocupa cu brio locul 5.

Comentează