Alte știri din fotbal
Alegeri la FRF » Răzvan Burleanu, în linie dreaptă spre al patrulea mandat: toate informațiile și imaginile
1
UEFAntasticul FCSB-ului, instalat oficial la echipa din play-off
0
Inedit! Cu un pas în Superliga, clubul invită fanii să vadă meciul... de pe tabelă
0
Se întoarce Pintilii la FCSB? » Mesaj pentru Gigi Becali: „Asta am în cap acum”
3
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Galatasaray » „Cormoranii” încearcă să întoarcă rezultatul din prima manșă
0
Inter ar vinde doi jucători pentru a lua un internațional U21! » Trei obiective pentru noua defensivă a lui Chivu
0
Barcelona - Newcastle » Duel tare pentru un loc „sferturile” Ligii Campionilor
0
Căpitanul Turciei revine înaintea play-off-ului Mondial » Echipa lui Chivu are trei înfrângeri fără el în ultima lună
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
8
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Un remorcher s-a scufundat în Portul Midia din Constanța, după ce ar fi ...
Libertatea
Crimă șocantă în Vaslui: un adolescent de 16 ani și-a ucis prietenul, apoi ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Reabilitarea mareșalului Ion Antonescu, pe masa judecătorilor în 2026. ...
Libertatea
Nu frate,bautura a fost pretextul(nu vezi ce zice ziarul?-ca ar fi baut cu mai multi colegi dar numai el a fost dat afara).Asta e o practica la CFR. Vezi cazul Miriuta.Pai uita-te la comunicatul pervers.Cica au cazut de acord sa rezilieze contractul pe cale amiabila, dar Minca nu stia.Cum dracc s-or fi inteles?
Altceva la suparat pe Petrescu.Nu-i plac jucatorii cu personalitate.
Pai ce sa-ti fac daca iti place sa bei prin cantonamente!:)
Asa-i viata Nu trebuie sa fie suparat pe nimeni Probabil va primi o alta oferta,o noua provocare Au fost cativa ani frumosi si asta conteaza!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.