Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Eu cred ca e vrajeala de presa, nu va speriati. Daca totusi se intamla, atunci Copos face o mare greseala pentru ca e valoros baiatul si daca luam titlul si joaca in UCL ii creste cota si mai mult dar nu noi hotaram, noi putem doar protesta.
:)))))))) Multumeasc, aveam nevoie de o portie de ras in dimineata asta...La 42 de ani sa ameninti impresari pe forumuri...cum s'ar zice "Get a life!"
Bai fratilor sa zicem ca luam campionatul, dupa aia cu cine mai jucam in Liga? Sau nu mai are importanta ce facem mai departe? Ionita pleaca, Sapunaru se intoarce la Porto, Helder va costa 1 milion sau se va intoarce in Franta, Spadacio va dori o echi[pa mai tare, Cesi daca nu semneaza prelungirea e ca si plecat! Iar ne facem de cacao in Europa conform traditiei romanesti?
Copos, ce faci, Copos? Vinzi cel mai bun atacant al nostru? Nici nu stii cum e Gauracs asta, macar cumpara un atacant de 1.000.000 - 1,500.000 sau ia-l pe Varga ca am ramas descoperiti rau dupa plecarea asta. Copos cea mai mare greseala ai facut-o!!!!
Pfff;)) Voi luati de bun tot ce scrie presa ?
Copoase nu face greșeala vieții tale. NU Î-L DA PE Ioniță. Gauracs este bun, dar NU știm cum se va integra in echipă. Ioniță ESTE O CERTITUDINE. Așteaptă și peste 2-3 ani î-l vei vinde cel puțin dublu. Gherghișane, FMM de fomist , despre ce "naufragiu" vorbești băi KKTule cu ochi ? Dacă te prind pe stradă (o sa am eu grijă de asta) să vezi ce "naufragii" îți fac eu in dantură.
DACA I-L VINZI VEI FI INJURAT MECI DE MECI. NU UITA ASTA. SA NU TE VAITI DUPA AIA,SI SA SPUI CA AU CEVA SUPORTERII CU TINE. AI AUZIT nea GEORGE!!!!!!!!!!!!!
Pai cum vrea Copos campionatul daca ii da drumul atacantului Ionita ? Mai sunt vreo trei Ionita pe banca si eu nu stiam ?
Daca pleaca iti luam g.a.t.u.l Copos
Daca pleaca iti luam gatul Copos.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.