Alte știri din fotbal
Dinamo merge la Comisie și cere anularea sancțiunii jucătorului: „Există circumstanțe”
1
Thiam a marcat și a fost lăudat de patron, dar a avut o mare nemulțumire: „Nu e normal!”
0
Becali l-a văzut la joc și i-a dublat salariul: „Promisiunea e următoarea”
0
Neașteptat » Ilie Dumitrescu l-a ridicat în slăvi după ce FCSB a reintrat în cărți pentru play-off: „Nu-l laud des, dar când merită...”
1
Știri din fotbal internațional
HORROR! Rapidistul Antoine Baroan și-a rupt piciorul chiar la debutul pentru noua echipă » Imagini greu de privit
0
Sex-scandal la fosta echipă a lui Ianis! Dați de gol de nevasta furioasă a unui jucător
0
La Real nu e bine deloc! Vedetele l-au băgat în ședință pe „interimarul” Arbeloa
0
Scandalul ia proporții în Arabia Saudită! Cristiano Ronaldo refuză din nou să joace, Liga îi dă replica
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Mesajul lui Donald Trump pentru România despre pământurile rare și ...
Libertatea
sa plece de acum stan....la inceput mi sa parut ok ca antrenor...dar a demonstrat ca este praf...si insista atata sa-l tina pe terminatul ala de nikolici.are dreptate gigi.nu va mai luati dupa ce face acum , ganditiva ca la inceput ilie stan facea achipa si se lauda ca il pacaleste pe gigi ,ca zice ca el,si baga doar pe cine vrea .si a facut numai tampenii.mi se pare normal acum ca gigi sa se bage peste el , pentru ca ilie pleaca , vine alt antrenor , dar becali ramane la echipa si iar il injura lumea...ce mi se pare stupid este ca sunt multi care ii critica pe antrenorii pe care-i aduce gigi, iar cand gigi realizeaza ca sunt prostii si ii da afara sau le impune anumiti jucator sar pe el .
Cred ca Stan ar trebui sa plece, iar pe banca Stelei sa nu mai vina nimeni. Daca Becali decide echipa si antrenorul este criticat pentru felul cum a facut echupa ce mai este de vorbit! Va trebui sa caute un antrenor care este absolvent al scolii de antrenori si daca nu mai vine nimeni pe banca Steaua ar trebui eliminata din campionat. Poate asa isi va da seama acest individ ca este inutil in fotbal.
si daca nu e orb oare ce o fi?
sper sa traga o linie cat mai repede,atat pentru marele antrenor stan, cat si pentru el insusi si sa ne lase amandoi...
Da GIGI asta ori ii orb ori nu e. Pai nu vede ca, cind joaca f costea este dezastru? sa-l bage fundas dreapta pe florin ca poate acolo joaca bine!!!! Si parca asta-i capitan/ asta strica echipa tot timpul GIGI este orb.
Salve ! Echipa nu are identitate , s-a dat prea mult in stamba pentru Dinamo de-a lungul anilor si nu tot ce vine de la Dinamo este un transplant reusit . Organismul mai are reactii de respingere firesti . Nu am , in general vorbind , nimic impotriva celor care vin in Cluj din Regat sau Moldova ca sa-si faca meseria si sa castige o paine ,dar U ,nu este Steaua si nici Clujul ,Bucuresti . In afara de sponsor , antrenor si jucatori veniti de aiurea , ne lipseste mai mult decat altora latura sentimentala si U , fara asa ceva , nu poate ajunge prea sus .
mai bn tragi linie si vz ce ai facut in ultimii ani si o sa vz ca tu esti cel mai mare vinovat,nu ilie stan nu levi,nu cartu,nu laca, si lista este foarte foarte lunga,in ceea ce priveste antrenori...CEL MAI MARE VINOVAT ESTI tu jiji fecali................VPM...............
salutare!!! aveti echipa buna, multa calitate la majoritatea jucatorilor, dar sunteti putin boemi.....cred ca veriga slaba e Abrudan, e foarte lent, in rest, nu am ce comenta.....aaaa, era sa uit, foarte frumoasa cursa lui Marinescu, dar preluarea lui Grozav cu care l-a culcat pe Coman a fost executie de mare fotbalist
Daca le dadea Tony gol cand mai erau 3 minute , cred ca radeam 1 an de rapidisti . Dar a fost bine si asa .
stai flexat ca deja e circ in cuib
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.