Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic la bilanț: plusuri și minusuri după doi ani și jumătate pe banca lui Dinamo: ce a schimbat, unde a eșuat, examenele picate și moștenirea pe care o lasă
0
Cătălin Cîrjan, la plecarea lui Zeljko Kopic: „Poate schimba totul”
0
Trebuia să joace ultimul meci pentru echipa națională, însă s-a accidentat » Se retrage cu 132 de meciuri pentru România
0
Cristi Borcea anunță dezastrul la Dinamo: „Iar vom fi în groapă! Kopic s-a săturat de grafice și de vrăjeli” » Pe cine vede în locul croatului
11
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV Campionatul Mondial » Au fost anunțați cei 11 comentatori
0
Tensiunea maximă înainte de Mondial » James Rodriguez, făcut praf în Columbia: „E bărbat doar cu fetele, fotbaliștii sunt niște nenorociți”
0
Shakira va cânta în Mexic, la ceremonia de deschidere a Campionatului Mondial
0
Viral! Haaland și coechipierii, vikingii Mondialului 2026
0
Lifestyle
Starul lui Arsenal și-a lansat film documentar » Partenera a atras toate privirile
1
Cum arată tricourile celor 48 de participante la CM » Ce producător de echipament e liderul de la Mondial
6
Aflat în Bali, Daniel Bîrligea a cerut-o în căsătorie pe Antonia: „Cel mai categoric «da» din viața mea”
9
Avocatul familiei confirmă: „Thomas Muller și Lisa au divorțat”
1
Nicușor Dan, prima reacție după ce o dronă maritimă a explodat în Portul ...
Libertatea
Romina Gingașu, soția moștenitorului Ferrari, cumpără un apartament ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat spune că este posibil să existe si alte drone: Elioptere SMURD ...
Libertatea
si cu cine vrei sa jucam sezonul asta ? :)) bani sa cumparam altul nu avem ...
Eu sper sa nu-l mai revad pe Tucudean in tricoul lui Dinamo. Tine locul ocupat degeaba. Nu-l vad reusind mai mult decat a reusit pana acum. Astea-i sunt limitele.
Stramba care te-a adus pe lume :))))))))
Moca, moca, moca asta e deviza lui Negoita. Probabil va fi obligat in curand sa dea clubul altora tot moca.
Mikerinos, expert.
Delirul lui Valah, sa intre pe articolele despre Dinamo si sa manance MULT maro ! Dili, sa nu uiti sa bei apa !
da da e foarte inteligent, a luat bacu la 35 de ani....e un monument de materie cenusie, cultura si multe altele
cum sa plateasca 200.000 de euro pe Tucudean? pai asta e bugetul lor pe 1 an la salarii probabil....nici vorba, Tucudean e ca si plecat din groapa, lasa ca vin aia de la Corona-Fc Olt si Zimbrul Vaju Mare si face Dinam7 echipa de titlu =))))
Negoita este baiat inteligent, imposibil sa nu stie ca la salariile astea nu vin jucatori de valoare ci doar mega refuzati. Nu vrea sa faca din Dinamo o forta, dar ar vrea ar oferi conditii financiare decente. A venit doar ca sa isi faca reclama pt el si afacerile lui.
cine o ia in gura mai bine ca tine?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.