Alte știri din fotbal
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Primul jucător îndepărtat de noul antrenor al lui Dinamo: „Nu face parte din proiect”
0
„Dinamo e echipă de fotbal, nu spital de urgență” » Dănuț Lupu critică acid politica de transferuri a roș-albilor
1
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy a făcut praf ce a văzut în Serie A: „O nebunie! Fotbal lent!”
0
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de numeroase forțe de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Răzvan Lucescu are oferta pe masă » Dorit de multipla campioană din Golf! PAOK a ales înlocuitorul
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Stați liniștiți fcsp-iștilor.Abia aștept meciurile cu voi,o să vă umple sacul Bizonul și Essombe.Forza DINAMO!
Un alt exemplar de fcspist plecat de acasa (cu mintea) !!! Stati linistiti draga ca nu vi furam pe DIMA, BALAJ, Deaconu, Rusandu,etc......... nu intrati in panica, stergeti-va frica asta !!! Tudor e de-al vostru din turma, e crestin si face rugaciuni la fel ca stapanu vostru de la pipera !!!
Aseară a marcat două goluri pentru voi,felicitări pentru achiziție!
In 2016 se implinesc 20 de ani de la ultima victorie acasa a clonei fcsp in CL, cu widzew lodz, in 1997!÷)
in schimb procuratura rupe toate procesele verbale pe numele peteleu din arhiva MAI... :-)
Banati pr00stalaul asta gregar.
Steaua-i sefa tuturor cu cel mai bun antrenor echipa echipelor cu Becali invingator echipa cu reactor doar cu Reghe antrenor cu Becali invingator inima de luptator Cititi si va minunati ce manelista e echipa asta fcsp.
Ce puncte furate ca copil tembel , tot voi vorbiti blatisti campionatului , fara punctele si meciuri blatuite Fc Sb nu era nici pe locul 6 , Botosiani- FcSb [clona] , Viitorul- Fc Sb[clona], CSU Craiova -Fc Sb[clona], Chiajna -Fc Sb[clona infecta], la Botosian si Craiova a fost clar arbitri pe fata , restul blaturi marca regheblat.
Fara punctele furate pana acum,Dimamu(ie),era in play-out,dar se apropie ziua latratorilor curand!!!VINE URAGANUL STEAUA PESTE EI !!!LE SARE BLANA PE GARDURI !!!SE APROPIEEEEEEE!!!!PAZEAAAAA!!!!!!!
si odata cu el are si hanca dublura)... bravo Rednic, jos palaria , dinamovistii te iubesc...))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.