Alte știri din fotbal
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
0
Ce fotbalist a găsit Mihai Stoica în Portugalia: „Întrebări am pus, mai avem răspunsuri de primit”
0
Transferul campioanei FCSB, analizat de Eugen Trică la GSP Live Special: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
0
Mihai Stoica, replică acidă pentru Marius Șumudică: „Îi răspund acum!”
5
Știri din fotbal internațional
După Inter - Liverpool, Chivu a ajuns în direct cu antrenorul adversarei din Serie A: „Fără comentarii...”
0
Jucătorii lui Inter, indignați de faza care a decis meciul cu Liverpool: „Nu există explicație pentru penalty”
0
„Penalty de Oscar! De trei ori Oscar!” » Ridică semne de întrebare privind faza decisivă din Inter - Liverpool: „Neamț pentru neamț”
0
Ce crede Nicolae Dică, prezent la GSP Live Special, despre faza care a decis Inter - Liverpool
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
PSD, PNL, USR și UDMR l-au pus la punct pe Nicușor Dan: cererea de ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Telenovelă politică în Caraș-Severin. Un primar PSD a fost reales duminică ...
Libertatea
Multumim, si eu va tin pumnii mereu, mereu am avut o slabiciune pt Universitatea Craiova! Dar, sincer, trebuie sa recunosc ca as vrea ca la meciul urmator, sa castige Farul. Doar pt a pierde Fcfcfcfcsb titlul. Sper cumva sa tot prindeti cupele europene.
E o oaie ratacita, nu o baga in seama, va asteptam in liga I pentru un derby Universitatea Craiova-Steaua ca pe vremuri.
Ai curajul sa vorbesti despre Universitatea Craiova cand veniti 2.000-3.000 de rataciti la meciuri, din care doar vreo 300 de platitori de bilete?
Toti stim diferentele, daca avem marcile echipelor (Steaua si Universitatea Craiova), inseamna ca suntem echipele alea, va asteptam in liga I pentru un derby asa cum trebuie, asa cum nu am mai avut de multi ani cu Steaua.
Aia de care vorbesti sunt rudele tale… țineți-le acolo langa Craiova… la booveni..
Pai chiar n-au vorbit de Steaua, ci clona FC ZCsb 2003 Berceni.
Te mai minti mult, "samantar de internet" ! Ia-ti o viata adevarata ! Eventual un bilet pentru duminica la sud. Este placerea vietii voastre cand altii o dau in bara. TOT CEEA CE NU ESTE AL ALTORA ESTE AL VOSTRU. :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aia nu sunt "ultrasi", sunt bietii copii de 14-17 ani de la internatele scolare din Craiova, copii veniti din mediul rural. Restul care sunt in tribune, samantari.
Un egal le-ar indeparta pe ambele clone de obiectiv , locul 2! Ar ramane o lupta interesanta la titlu intre Hagi si Petrescu! Clonele se vor lupta pt locul 3 , barajul de Conference League cu noi, adevarata Universitatea Craiova!!! Forta Stiinta!!! Forta PS97! Forta Nicolo Napoli!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.