Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
Cine te-a mințit că în România nu pot juca doua echipe pe același stadion?!? Chiar în aceasta etapă, pe stadionul Dinamo, au jucat ca gazde Dinamo si Academica Clinceni!!! Diferența este ca cei de la Clinceni nu au furat nimic de la Dinamo, nu au niciun litigiu cu proprietarul stadionului!!!
Cum sa lasi intr un articol niste amenintari ale unor ***???? In Italia Milan si Inter cum pot juca pe acelasi stadion si in Romania nu se poate????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă CFR a dominat categoric fotbalul nostru cu PSD în opoziție, acum, cu Dancu în guvern, urmează încă SAPTE ani de supremație clujeană!!!
Societatea lui Becali a preluat locul din divizie al Stelei București iar conform deciziilor instantelor din România, nu a preluat și palmaresul, deci nu a continuat activitatea echipei Steaua ci doar s-a folosit de locul acesteia din liga 1. Steaua nu a retrogradat ea a dispărut prin acest furt de identitate în 2003.
Ce explicație pertinenta asta cu retrogradatul aveți. Hai sa iti explic. Daca mâine FC Botoșani lasa locul din prima divizie unei echipe din liga a 2-a, sa zicem FC Petrolul, asta înseamnă că FC Botoșani nu a retrogradat niciodata nu? Dar nici nu poți sa spui ca Petrolul este Botoșani, corect? Ei bine dacă peste 10 ani FC Botoșani își face echipa în liga 4-a, asta înseamnă că tu cu Petrolul doar pentru ca au preluat locul din liga 1 al echipei Botoșani? Sau ții cu echipa adevărată care pornește de jos în competiție?
ba *** ,sa ne spui cand a retrogradat echipa aia ,Steaua din prima liga! cand?vreau data , ziua ,ora si minutul !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Războinicii luminii:)))
Acei baieti nu sunt ultrasi, sunt ''oamenii comandantului'' chemati sa creeze o impresie ca ar fi probleme intre suporteri. Atat a ramas armatei romane, sa inventeze confilicte pentru ca unii de la CSA sa isi mentina ciolanul. Sunt disperati ca li se inchide consignatia. Daca si Ogararu se pare ca a facut fals in acte :))))) la un meci de juniori doar sa se laude ca a batut FCSB. Parca armata romana inspira altceva
Fcsb joaca fotbal neîntrerupt din 1947 .. csa de când joaca fotbal ? Csa rămâne echipa înființată în 2017 la amatori.. o echipa care de 6 ani joaca fotbal la amatori....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.