Comentarii (25)
Budrix69
Budrix69  •  17 Octombrie 2025, 14:35
Postat de donqhote pe 17 Octombrie 2025, 11:41

a gresit Gaman ca s-a grabit sa fluiere. Putea astepta finalul fazei.

Pai nu a vrut, nu e clar ??????

Budrix69
Budrix69  •  17 Octombrie 2025, 14:35
Postat de concret.go pe 17 Octombrie 2025, 08:54

Nu exista steaua in liga 1, ba! Nimeni nu poate uita cum a favorizat Costreie pe fcfcsb in acel meci cu Dinamo, totul pe fata. Te ustura adevarul? Ia cu paine, randumb. La cate zeci de mii de conturi ai ajuns?

ca faultul lui Radunovici dat usor ????

Serbix12
Serbix12  •  17 Octombrie 2025, 11:51
Postat de vady pe 17 Octombrie 2025, 07:24

Ce sa fluiere, cfr .. ii mai trebuie si motiv ? E prima oara cand vedem asta la cfr ? Campionate intregi castigate cu arbitrii, acum ii mai incurca VAR ul dar au gasit cum sa o dribleze si pe asta.

asta am observat si eu, de cand e varul cfr-ul nu mai poate castiga campionatul, tare i-a incrucat var-ul asta, de mult o spun de cand e varul multe decizii gresite au fost intoarse, unele au fost invetate, ca si golul cu coman cu cfr (la var invetate) si unele au fost dicate gresit fara interventia var (gen speta de aseara cand a fluierat gaman gresit si varul nu a avut ce sa faca, dar la fel a fost si in meciul rangers -fcsb)

donqhote
donqhote  •  17 Octombrie 2025, 11:41

a gresit Gaman ca s-a grabit sa fluiere. Putea astepta finalul fazei.

Dumitru_C
Dumitru_C  •  17 Octombrie 2025, 10:17

Nu a fost fault, nu a fost nici hent. Portarul Hindrich a gresit flagrant, a trebuit sa o boxeze. Anul asta CFR e varza, va fi echipa de Play Out

Doralin
Doralin  •  17 Octombrie 2025, 09:57

Se vede pe filmare când Găman spune fault. Deci a dat fault, nicidecum henț. N-a fost nici fault și nici henț nu se putea da, trebuia lăsată faza să curgă. Găman a uitat ca potrivit normelor de arbitraj trebuia lăsată faza să curgă, iar daca era ceva in neregulă, VAR intervenea.

Serbix12
Serbix12  •  17 Octombrie 2025, 09:25
Postat de socosu pe 16 Octombrie 2025, 23:28

Lăsați bă... Că vine dom' Costreică ăsta de la VAR și "aranjează" el treaba pentru trupa *** fcsbeeeeee. Mereu găsește el ceva acolo să văruiască. *** o au "pusă" la punctul cu VAR în favoarea lor iar adversarii acestora o au deasemeni pusă la penalty, dar în propriul careu. Bună treabă

iti place sa bati campii!?

concret.go
concret.go  •  17 Octombrie 2025, 08:54
Postat de RandoomStar pe 17 Octombrie 2025, 02:15

ai ceva probleme psihice? gaman asta a furat pe Steaua din liga 1 de 3 puncte cu farul si acum a ajutat pe cfr sa fure punctul si era cat pe ce sa-i reuseasca de toate 3. deci?

Nu exista steaua in liga 1, ba! Nimeni nu poate uita cum a favorizat Costreie pe fcfcsb in acel meci cu Dinamo, totul pe fata. Te ustura adevarul? Ia cu paine, randumb. La cate zeci de mii de conturi ai ajuns?

Simi_Hermanstadt
Simi_Hermanstadt  •  17 Octombrie 2025, 07:52

Scorul e echitabil. Putea sa fie si 3-1 pentru CFR, dar cu greseala grava a lui Gaman, probabil si acest lucru a cantarit la chestiunea de la VAR. Nu e anul clujenilor, probabil nici a Fcsb-ului

Gogu682
Gogu682  •  17 Octombrie 2025, 07:34

Iarasi Gaman comisar sef. Ar trebui suspendat pe o perioada apreciabila.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează