Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Pai poate asa, pe final de campionat o sa isi apere sansele corect. Poate o sa fiu perceput ca o persoana pro Becali, dar in momentul de fata chiar sunt. Adica mi se pare corect ca el as fie acuzat de acel fals cu terenurile sau cine stie ce fals in acte a facut, dar pt ca a vrut sa plateasca din buzunarul lui o echipa numai ca aceasta sa joace CORECT nu mi se pare normal sa fie acuzat. Omul a vrut pur si simplu sa se joace CORECT.
Spune asta la UEFA nu noua !!
Cum sa nu-i suspende? Pai atunci de maine toti vicepresedintii de cluburi pot umbla cu valize cu 1.700.000 de euro la ei pentru premieri. Nu? In ce se va transforma fotbalul atunci? Singurul lucru la care se poate spera este ca suspendarea sa fie de numai un an.
Nea Nelu, n-ai vrea sa faci si tu parte din comisia de ancheta UEFA ? Poate doar asa vom reusi sa-i convingem si pe aia sa nu ne suspende.
Sa o crezi tu ca cei de la uefa nu erau informati despre celebrele declaratii ale lui becali de genul:nu vreau homosexuali la echipa, nu vreau negrii, nu vreau musulmani,nu negociez cu femei.Toate asta pot conta in decizia uefa.
Doctorii care iau bani de la pacienti,sunt premiati?sunt premiati pentru a-si face datoria,nu?in consecinta tot mita se numeste.
In Codul penal si de procedura penala scrie mai multe. Se judeca si in functie de avantajele obtinute in urma promiterii sau oferirii unor valori materiale, problema e mai complexa, si n-are rost sa-ti demonstrez de ce gestul lui Gruia Stoica nu poate fi comparat cu al lui Becali la Cluj pentru ca mi-as pierde timpul. Daca tu vrei sa te invarti in jurul cozii n-ai decat. Stai relaxat. Oierul nu e la puscarie din razbunarea cuiva, ci din marlania, hotia si lacomia sa. Deci...
uite un rapidist care judeca corect si nu este frustrat !!! bravo domnule ionescu , ati obesrvat imensa deosebire intre un blat ( cfr cluj) si premiere (steaua bucuresti)
hahha, chiar ai pus botul la vrajelile lu' Gicuzta Popescu, asta care pune si el lupa pe Jiji, in loc sa-si faca bagajul si sa-i devina coleg de celula....in fine, da iti dai tu seama aia de la mUEfa la micul dejun disctutade Steaua. la panz de Jiji si la cina de MM!=)))=)) si daca-i pui sa-ti arate Romania pe harta, sigur o cauta prin Asia!
Ai dreptate, G.Popescu a fost in aceasta comisie, am confundat ieri spunand ca a fost Ionut Lupescu...G. Popescu a fost nevoit sa isi dea demisia dupa ce a inceput urmarirea penala impotriva lui !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.