Alte știri din fotbal
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
18
Știri din fotbal internațional
Momente sfâșietoare în Grecia » Sicriele cu fanii lui PAOK, morți în România, au ajuns pe stadion la Salonic
0
Cu o prestație de zile mari, Ederson o critică pe Fenerbahce: „Vom învăța lecții din asta”
0
Ce ne așteaptă la Istanbul » Atmosfera făcută de turci pe Arena Națională
0
Ce s-a întâmplat imediat după FCSB - Fenerbahce » Gesturile care nu s-au văzut la TV
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Ce o tot frecati cu "a juca sub semnatura", ziaristilor? Asta e o ineptie! In UE nu e posibil. Poate ca mercenar in El Salvador, Guatemala, Panama sau Timorul de Est, pe vremuri. Acum in Siria. Gogoase servite publicului! LOL
"după decesul lui Patrick Ekeng, oficialii moldovenilor vor să-i rezilieze contractul mijlocașului" sau "...motivul real al absenței este că ieșenii nu mai vor să-l folosească,". Care este adevarul d-le ziarist?
Aici va cam inselati,ca in UE nu exista sa joace bolnavi de inima,pe semnatura, sau proprie raspundere.cel mai bun exemplu este Gerald Asamoah,care a jucat la Hannover 96,la Schalke 04,etc.si a fost si in nationala germana,multe meciuri,la Mondiale si Europene.Se stia despre problemele cardiace incalcata de la Hannover.la transferul lui la Schalke,a semnat pe propria raspundere,si Federatia germana i-a aprobat transferul si posibilitatea de a Mai juca fotbal cu o conditie:la marginal terenului era o ambulanta speciala cu un fibrilator.si asa a jucat pina s-a retras!
Pun pariu ca daca cineva i-ar fi zis lui Ekeng ca nu mai are voie sa joace din cauza problemelor la inima, ar fi zis ca cineva ii vrea raul, ca i se ia dreptul la munca, ca are familie de hranit....ca e multa rautate ....bla, bla, bla....Si mai pun pariu ca in Romania cel putin o persoana pe zi moare din aceleasi cauze...si nu vezi atatea stiri...eu unul m-am saturat...si mai ales cu cele 4 min. in care nu a venit ambulanta...Cand ati chemat ultima data ambulanta si a ajuns in 4 minute?
Oare nenea Iohannis are EKG-ul la zi? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))
Las ca il ia Dinamo. Avem doctor, avem ambulante, avem spital.
...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.