Alte știri din fotbal
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
0
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
0
Andrei Nicolescu, prima reacție după ce Gnahore a bătut palma cu FCSB: „Putea să se ducă oriunde altundeva”
0
Rapid și-a lansat noile echipamente pentru sezonul 2026/2027! Apariție spectaculoasă la eveniment + discursul lui Dan Șucu
10
Știri din fotbal internațional
FIFA a luat decizia finală în cazul lui Balogun » Belgia amenință SUA că va contesta eligibilitatea atacantului
0
Încă un selecționer a plecat după eliminarea dramatică la Cupa Mondială! » Cine îl înlocuiește pe Javier Aguirre
0
Portugalia - Spania, meci de gală în optimile Campionatului Mondial » Echipele de start
7
FIFA a făcut anunțul! Cum arată mingea cu care se va juca finala Mondialului
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Incendiu la rafinăria din Omsk, cea mai mare din Rusia, după un atac ...
Libertatea
Problema e urmatoarea : eu nu tin nici cu gigi, nici cu armata. Sa fie Steaua a cui o fi nu conteaza, dar sa castige campionate, sa joace in Europa, sa castige trofee. Si acum vin si intreb : Armata a castigat numele Steaua de 2 ani aproape... Ce a facut cu numele Steaua ???? Ca nu au fost in stare sa faca nici macar o echipa de liga 4 ca nu au avut jucatori.... Sa ia Armata brandul Steaua cu totul, dar nu ca sa il arunce la gunoi sau sa il tina in raft, noi avem nevoied e Steaua puternica, iar Armata nu are bani. Fara bani nici in Divizia 4 nu poti sa ai echipa...
Eu m-as uita la meciurile echipe tale, Rapid, dar se televizeaza prea de diminieata si eu dorm la ora aia :)))
Rugăm televiziunile să nu mai transmită meciurile echipelor care au suporteri și galerie. fcsbiștii plâng de fiecare dată.
nu sunt fanul lui becali, steaua nu e echipa lui, nici echipa armatei nu e, a fost dar nu mai e. e chiar asa de greu de priceput? brandul va fi mereu al fanilor. ce vina am eu ca m-am nascut sa tin cu echipa asta? sentimentele mele nu le pot cumpara nici 57 de milioane de generali. nu au nici un pret. atat de mult are armata palmaresul incat nu s-au sinchisit sa sarbatoreasca in vreun fel cei 29 de ani de la supercupa europei. peste cateva luni se fac 30 de ani de la sevilla, crede cineva ca o sa fie altfel? nu au nici un palmares. au doar o stema, atat. ei vor sa ca fcsb sa schimbe numele, ca numele steaua bucuresti le apartine. acum ridic si eu o problema. si dinamo bucuresti, echipa de fotbal, e deprinsa tot din cs dinamo. acolo de ce nimeni nu doreste bani din folosirea brandului sau a marcii dinamo?
Cu FC Steaua Bucuresti marlane. Adica cu cea mai iubita si titrata echipa din istoria fotbalului romanesc. Dar tu? *** ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un jucator bun, util si devotat, Tudorel Stoica. In schimb, ca om e fix invers.
"Dinamovistul" Tudorel e dus cu pluta in tara vinului Moldovenesc
unicul capitan tudorel da de pamant cu clona ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fcsb o sa dispara in vara ! " si preia traditiile ......" in mintea ciobanului inseamna ca fcsb-ul a preluat palamaresul ! hahahahahaha. ce *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
l-am ascultat in direct la digi.*** (ca mai intotdeauana de altfel).va ramane pe veci frustrat ca nu a castigat si el CCE(oricum patima alcoolului o avea si inainte de finala),ceea ce explica evolutia(mai corect involutia) lui ulterioara ca fotbalist .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.