Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Un nou atac al lui Mirel Rădoi la adresa lui Becali! "Nu e nicio surpriză că a făcut asta"

« Înapoi la articol

Comentarii (9) Adaugă comentariu

fcsbsibklinadn  •  13 Martie 2018, 21:19

numi vine sa cred cum a ajuns mirel radoi sa se ia de domnul Becali! ce a facut el ptr Steaua??!? sa se duca la CSA in liga 4. singuri ampotriva tuturor forza steaua!

kyil  •  13 Martie 2018, 20:45

Eu nu stiu cum a ajuns "Mireu derector sportif" daca el nu are BAC-ul luat...

cetateanul_surmenat  •  13 Martie 2018, 20:43

Postat de martinpen pe 13 Martie 2018, 19:18

Pe motiv ca cica Radoi il critica pe becali, ati bagat un articol cared spune ca e mare avantaj pentru fcsb ca sta Petrescu in tribune... Desigur, ati avut ceva fioruri ca a zis Steaua si nu l-ati corectat, desi stiati ca nu e Steaua ci fcsb...

***, tu nu obosesti niciodata sa fii stuoid? Mai ia si tu o pauza, poate ne surprinzi.

luciann  •  13 Martie 2018, 20:17

Postat de danielp0tc0varu pe 13 Martie 2018, 17:58

Un jucator mediocru , caracterizat prin interventii rudimentare , posibile datorita ca juca la clubul hotilor , 5teaua.In rest nimic , antrenor nu , inteligent nu , doar tupeu de fcsebist.

Clubul hotilor e Dinam8!:))) Borcea stie de ce!:)))

martinpen  •  13 Martie 2018, 19:18

Pe motiv ca cica Radoi il critica pe becali, ati bagat un articol cared spune ca e mare avantaj pentru fcsb ca sta Petrescu in tribune... Desigur, ati avut ceva fioruri ca a zis Steaua si nu l-ati corectat, desi stiati ca nu e Steaua ci fcsb...

banciuu  •  13 Martie 2018, 18:09

Postat de danielp0tc0varu pe 13 Martie 2018, 17:58

Un jucator mediocru , caracterizat prin interventii rudimentare , posibile datorita ca juca la clubul hotilor , 5teaua.In rest nimic , antrenor nu , inteligent nu , doar tupeu de fcsebist.

Nu e nevoie sa mai scoti in evidenta ca esti un ''om'' foarte proaspat care duhneste a inteligenta.Probabil ti se trage de la potcoave.

Adrian Popescu  •  13 Martie 2018, 18:08

Unul dintre cei mai cerebrali dar și petrecăreți jucători de la Steaua din ultimii 20 de ani, valoros dar dur, căruia i-a folosit relația de rudenie cu Becali dar care nu uită si nu iartă ce a pățit de la naș. Mi se pare penibilă supărarea lui atâta timp cât l-a suportat pe Jiji când i-a fost de folos...

coriolanus  •  13 Martie 2018, 18:03

Postat de danielp0tc0varu pe 13 Martie 2018, 17:58

Un jucator mediocru , caracterizat prin interventii rudimentare , posibile datorita ca juca la clubul hotilor , 5teaua.In rest nimic , antrenor nu , inteligent nu , doar tupeu de fcsebist.

Playout? Liga4? Tu unde vezi meciurile ?

danielp0tc0varu  •  13 Martie 2018, 17:58

Un jucator mediocru , caracterizat prin interventii rudimentare , posibile datorita ca juca la clubul hotilor , 5teaua.In rest nimic , antrenor nu , inteligent nu , doar tupeu de fcsebist.