Alte știri din fotbal
Două goluri și un penalty ratat în Csikszereda - FC Argeș » Lupta la play-off devine teribilă: clasamentul ACUM
1
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele de start: gazdele au doar 6 jucători de câmp pe bancă!
13
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso l-a abordat personal pe starul lui Juventus pentru a-l convinge să vină la Real Madrid!
0
Prima reacție a lui Arteta, după ce Villa a învins-o pe Arsenal: „E dureros”
0
Heerenveen - PSV, în etapa #15 din Olanda » Dennis Man dă o pasă de gol genială
1
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
"Arbitrul" Istrate face parte din categoria "inteleptilor" care dau 11m numai celor care trebuie, gen Tudor, Balaj, Kovacs, Hategan, Coltescu. Astafei a fost faultat clar in careu, trebuia sa primeasca penalty, dar arbitrii sunt cei care stabilesc ierarhia, nu valoarea fotbalistica. Nu esti pe lista lor, pot sa-ti rupa picioarele fundasii si nu primesti penalty. Iar daca esti pe lista lor se sanctioneaza si intentia nu numai faultul propriu-zis. Liga arbitrilor slabi sau corupti? Ramane de vazut!
Sfintele Paște și băiatu, care zice că " de când sânt eu (cică) fotbalist.... " Ce mai, așa articol ... , așa fotbalișt (hic) ... , așa fotbal ... , așa țară... HRISTOS A ÎNVIAT !
Stie el Chirica mai bine cum e cu presiunea
Blatstafei loveste din nou. Remember ASA Târgu Mureș - Petrolul 1-0! Victoras Astafei nu este la primul blat si toata lumea fotbalului il stie deja. Penibil, asa o pata nu se mai sterge niciodata.
Istrate a replicat, nu, arbitrez Viitorul - FCSB, si, sper, sa fiu delegat si la FCSB - Pandurii :))))
Poate arbitrul a observant ca e degeaba pe teren....dar antrenorul nu vede asta??
Victoraș Astafei i-a raspuns foarte inspirat centralului Istrate : " Dar dvs. vi se pare ca arbitrati dinamo - astra ? "
*consideri
Eugen76_pan Chiar consoderi ca era nevoie ca Petrolul " sa se predea " ca sa piarda la Iasi ?
Confruntare Poli - UTA ..........Dementza..........https://www.youtube.com/watch?v=Iodz5dgjyYY
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.