Alte știri din fotbal
Nuno Campos a intrat în pâine de duminica! Prima sesiune la Săftica
0
Gigi Becali dezvăluie cât l-a costat biserica abia sfințită: „Am avut ofertă de 6 milioane de € și nu am dat”
0
Azi, este Friday pentru U Cluj! Al 5-lea transfer prezentat de vicecampioană
0
Gigi Becali confirmă: Darius Olaru, vândut! Suma + Când face vizita medicală
4
Știri din fotbal internațional
„România ieșea din grupă obligatoriu!” » Concluziile lui Tibi Ghioane, după ce a urmărit meciurile de la Mondial: „Niciodată n-am văzut Brazilia să joace așa!”
0
Lothar Matthaus și Jurgen Klopp se ceartă din cauza lui Jamal Musiala! Julian Nagelsmann închide subiectul: „Jamal e pregătit”
0
„Frăția”, esențială! » Cele 4 reguli ale lui Thomas Tuchel pentru titlul mondial!
0
Gest emoționant al naționalei Portugaliei la CM 2026 în memoria lui Diogo Jota
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Cele mai înfiorătoare castele din Transilvania. Locuri desprinse parcă din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Daca Dinamo va bate O sa aveti capete sparte ! Daca fotbal nu jucati vOI din Ghencea sa plecati ! ups, din Ghencea au plecat :))
C'mon The Reds !!!! Asta e pentru Cormorani.
Steaua rămîne aşadar cu o singură victorie în deplasare în acest sezon, cu Petrolul, la "masa verde". Asta nu e victorie pe teren bai desteptilor!!! In fine... Steaua, o echipa de kkt ! un fel de 0 barat =)))))))))
Te contrazic . Noroc . Ca se baga Jiji la echipa , ca face transferuri , ca impune jucatori , ca da cate un nume de antrenor la fiecare scaun de pe stadion . Cum care stadion ? Ghencea este totusi al Stelei .
asa e felicitari pt victoria cu U aveti echipa cea mai completa la ora actuala (parerea mea, vorba lu hagi....) apoi ar fi rapid, vaslui si dinamo (mai exact axa balgradean-moti-kone-munteanu-danciulescu-nicolae, caci restul sunt niste tipi deghizati biancorossi...)
Mai pui si tu sare pe rana,stiu cum e,cand am pierdut cu voi (Dinamo)...eram terminat!
valoare
Pumnul strans cu degetul opozabil in sus !!! :)
inca mai spera la un miracol :)))))
rade si Pinalti di Jiji !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.