Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Anton Samoilenko, adjunct al Administrației Militare din Herson: „De ...
Libertatea
el a trecut de la statul la birou pe laptop la un nivel de performanta ridicat.nu se poate .nu ti rezista muschii la solicitarea asta brusca tinand cont ca nu mai are 18 ani
Adevarat Ca Duka Ham a fost un portar bunicel care s-a afirmat mai tirziu ***Pacat ca a ajuns sa se injoseasca in halul acesta fara sa ii fie rusine macar de fostii lui colegi de la adevarata Steaua nu sa fie peria puscariasilor actuali.Rusine Duca Ham.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Marc valoreaza mai mult ca marica!?Asta-i poanta saptamanii.Adevarul ca marica nu mai valoreaza nici cat un kg de cartori ,iar marc hai sa zicem 1,5 kg.Marc inca este un nimeni si un nimic in fotbalul romanesc.Bine i-a zis Mutu.Intai sa faca ceva pt fotbalul romanesc si abia apoi sa comenteze.Marica are goluri pt nationala,marica are mai multe accidentari decat marc jocuri pt nationala.Daca vorbea un fotbalist de talia luinicolae,lui Danciulesc despr marica,da,dar se trezeste un neica nimeni sa faca misto.Fotbalistii ar trebui sa vorbeasca mai mult pe teren si mai putin prin ziare,sau la tv.
da, adica Marica e de B. de fapt nici de B nu e. nici pe maidan nu e bun, ce sa mai vorbim de curtea scolii. Pe nehalitul asta il vedeti la nationala? Asta nici vis nu poate fi. Iar de faimosul Duckadam ce sa mai zicem? Asta daca nu s-ar mai vedea ar fi minunat. Nu prea are multe in cap. Marc valoreaza mai mult ca Marica asta e clar, iar daca Marica zice ca nu stie cine e Marc atunci isi merita comentariul de la Marc. A vrut sa faca misto de Marc pt ca el e "marele MArica" care a jucat (chipurile pt ca a fost aruncat de pe unde a jucat mai rau decit o masea stricata de valoros ce era) pe la mari echipe. A primit exact ce merita. Afara cu acest Marica si nu mai scrieti de el
De obicei portarii devin mai buni după 25 de ani, la Ducky e invers, a devenit mai prost cu timpul. :))
Si apropo pr00stea manusile alea le-a vandut ca sa-si faca rost de bani de tratament.IDin america s-a intors pt ca a divortat de nevasta-sa si 2 nu-i priia clima.Dar ce sa-i explic unui postac pr00st .
Duckadam a fost un portar formidabil. Sa respectam adevarul istoric. Numai ca a avut ghinionul sa se accidenteze exact cand ajunsese la varf, la 27 de ani. Silviu Lung-senior, de pilda, nu fusese nici el mare branza pana la 26-27 de ani. Dupa care a fost portarul de legenda pe care-l stim.
Uite asa a mai facut rost lipitoarea de duckadam rost de zece euro de la maricaca pentru ca l-a aparat in presa.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta duoa ce Reghe te a folosit pe post de mop.
marc..un GOLAN.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.