Alte știri din fotbal
Pleacă Adrian Rus de la Craiova? » „Sunt în discuții cu cluburi”
0
„Fu**ing JOKE!” » Jucătorii lui Dinamo au răbufnit după eroarea evidentă de arbitraj din Bănie
0
Kopic nu s-a abținut, după finalul cu scandal din Craiova - Dinamo: „O glumă proastă!”
0
Scandal uriaș de arbitraj! Marius Avram a dat verdictul: viciere de rezultat la Craiova - Dinamo. Iată de ce Kopic și Florentin Petre protestau vehement!
0
Știri din fotbal internațional
Inter Chivuitor! Recordurile antrenorului care a câștigat din „primul foc” titlul în Serie A
0
GRANDE CHIVU! Istorie scrisă de antrenorul român: a depășit toate așteptările și a făcut-o pe Inter campioană la primul lui sezon pe banca nerazzurrilor!
7
The Special Two » Arta conversației: 25 de citate din discursurile de titlu ale antrenorului Chivu
0
Tottenham a dat lovitura pe terenul lui Aston Villa!
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Cum a ajuns Europa un „vasal economic” al Statelor Unite: regulile stricte ...
Libertatea
Petreceri de 1 Mai pe litoral cu sticle de vin de 6.000 de lei și ciorbă de ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Producția de petrol a României scade în plină criză energetică, iar ...
Libertatea
dtdr se vede de la distanta ca nu te duce capul, doar esti rapidist.... asta ati invatat, ca maimutele sa copiati ca nu va duce capul si nu aveti imaginatie
BATISTUȚA VOASTRĂ, CĂ NU POT SĂ-I SPUN COTIDIAN DE SPORT, la care principalul vostru subiect este " IMPUSCAREA CI0RIL0R", de ce nu recunoaște că N-ARE TREABĂ CU SPORTUL ȘI CĂ ESTE CELUI PE CARE-L PROSLĂVESC ZI DE ZI ȘI LA FEL NICI EL N-ARE TREABĂ CU SPORTUL ????!!!! Normal ar fi să vă transformați în " BATISTUȚĂ DE MORAVURI " VĂ PRINDE MAI BINE .
lphone4gratis(.)blogspot(.)com - AFLA CUM POTI PRIMI GRATIS SI FARA PREA MULT EFORT UN IPHONE 4 SAU ALTE PRODUSE APPLE.
mai bine era cu impuscarea ci0ril0r
lphone4gratis.blogspot.com - AFLA CUM POTI PRIMI GRATIS SI FARA PREA MULT EFORT UN IPHONE 4 SAU ALTE PRODUSE APPLE.
BATISTUȚA VOASTRĂ, CĂ NU POT SĂ-I SPUN COTIDIAN DE SPORT, la care principalul vostru subiect este " CREȘTEREA OILOR ", de ce nu recunoaște că N-ARE TREABĂ CU SPORTUL ȘI CĂ ESTE SCLAVUL CELUI PE CARE-L PROSLĂVESC ZI DE ZI ȘI LA FEL NICI EL N-ARE TREABĂ CU SPORTUL ????!!!! Normal ar fi să vă transformați în " BATISTUȚĂ DE MORAVURI " VĂ PRINDE MAI BINE .
Sunteti toti cumparati de Becali, fara sa fi dat macar doi lei pe voi.
bravo iar puneti animalul asta in topul stirilor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.