Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
8
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Nu sunt de acord cu tine - si spun de ce ? - echipele din Bucuresti , toate au autocare ultramoderne si nu ca in Bucuresti se munceste mai mult ca-n restul tarii - golaniile cele mai mari si fraudele aicea se fac - iar echipele au parte de '' oameni cu bani '' / made in Romania/ , original as zice dar cum la noi totul e permis , atentie Mitica Dragomir , fotbalistii din restul tarii ar putea cere Autonomia si nu e gluma !!!
Pai nu are Niculescu dreptate ? U are lot de B ?
tiki taka barcelonaaa
:)))))))))) iar a batut vantul pe aici .
Nu de la sasi stiu asta . Shrek mi-a confirmat ce natura m-a invatat . :)) Eu am renuntat la o facultate pentru ca NU AM VRUT sa copiez ... iti dai seama ce respect am pentru Ponta ? :))
i-ul este ala de care pomenea amicul rite :))
Cred ca ”studentul” asta e un looser innascut. Sa puna mana pe o carte despre fotbal si sa citeasca cum, pe la sfarsitul anilor ”30, jucatorii diferitelor echipe romanesti circulau cu trenul la clasa a 3-a, pe banci de lemn si cate 24 de ore, iar apoi jucau ca dracii cu o daruire si o pasiune care acum e de domeniul SF in fotbalul romanesc, si castigau meciuri pe care le jucau pana in ultima scunda de timp, nu ca acum, cand o echipa se simte infranta inca inainte de a intra pe teren.
Eu cred ca SUA este tocmai jucaria creata de bancheri! De finanta mndiala! Adica de evrei.... Nu filozofam pe linia asta ca e mult de spus!
Nu ... cred ca Baselu este dili dili ..:))) problema ca majoritatea sunt . Clasa politica in Romania este un mare fisssss . Am respectat un singur politician : Ion Ratiu .
Asa cum faci la golurile lui Surdu :))) Si eu sper la medalie...sau medalii :D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.