Alte știri din fotbal
Dinamo pregătește două mutări importante » Negocierile sunt în toi: „E în mâinile noastre”
0
„Nu contează cine este suporterul. Pancu e o legendă” » Victor Angelescu aprobă reacția agresivă la adresa seniorului din tribune
2
Victor Angelescu, prima reacție după ce Șucu a intervenit și i-a micșorat „felia” de acțiuni la Rapid
2
Iată toate echipele calificate în grupele Cupei României Betano! Dramă în prelungiri în Ghencea
17
Știri din fotbal internațional
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Echipa lui Salah se chinuie cu maghiarii
0
Israelienii, blocați pe aeroport în București, după duelul din Giulești
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
2
Universitatea Craiova - Ararat Armenia » Panică în Bănie! Golul armenilor este anulat
37
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Daniel Funeriu, fost ministru al Educației, cere statului să finanțeze ...
Libertatea
la momentul cand a plecat de la chiajna nu era interesant pt steaua. nu stiu nici acum cat sunt, cu adevarat, de interesati de el. multe articole de pe jesepeu se scriu numai ca sa iasa la numar
Steaua ofera mai multa vizibilitate pentru un eventual transfer in afara dar, pana la urma, e alegerea lui.
si eu cred ca petrolul mai bine investeste in revenirea lui bokila decat in aducerea lui mutu. venirea lui mutu la petrol va dezafecta exact arma principala a ploiestenilor, adica viteza de joc ofensiv. cea mai ridicata din liga 1. cu mutu nu ataci rapid, cu mutu ataci batraneste, ca la casa de pensii/
adica esti chibit...ok,tu stii...
nenea, eu tin cu arbitrii, cel mai mult imi place de coltescu, dima si tudor, il simpatizez un pic si pe r. petrescu..:)
daca bokila se intoarce, cu coada in fatza sau in spate, you may kiss good bye route 25 ! hehehe, cu teixeira, mutu, albin si bokila, pana'n grupele champions league ! :))) non stop !
desigur ! :)) e acrii ! apropos de articol, daca regay l'ar fi dorit, il lua steaua, nu petrolul. hai sa vorbim dejaba !
de fapt ai dreptate,tu nici macar suporter nu esti,vad ca nu ai nici o echipa favorita sau ti-e rusine cu ea...
zat !
care noi ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.