Alte știri din fotbal
FCSB și-a prezentat noile echipamente » Multe surprize: tricouri portocalii și un font-ul „Dracula”
0
Rapid negociază cedarea jucătorului adus cu 900.000 de euro
0
Exclusă din Superliga feminină: FRF a anunțat echipele care au luat licența
0
Cristi Pustai, prezentat oficial la echipa din Liga 3: „Mult succes, domn’ profesor!”
0
Știri din fotbal internațional
Cum explică AntenaPLAY problemele reclamate de utilizatori în timpul semifinalei Franța - Spania: „Ținta unui atac cibernetic, provenit din zeci de țări”
0
„Jucăm împotriva piraților uzurpatori” » Vicepreședinta Argentinei alimentează tensiunea înainte de meciul cu Anglia
0
Nume mari, bani puțini » Cristi Chivu și bariera impusă de patronul Oaktree
0
Titularul Argentinei a râs când a fost întrebat despre Anglia: „Crezi că aveți vreo șansă?”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Lasa-l pe D. Olaru, analzeaza-l pe Florinel Coman, " jucator" de 120 milioane. Situatia de la FCSB nu este cauzata de forma lui Olaru.
Da, pt ca la vanzare conteaza cate selectii ai la nationala,cate meciuri ai in picioare la echipa de club,in cupele europene,etc.
E doar vina lui dodoran, stai linistit. Duminica isi va reveni, fix atunci cand conteaza!
Sunt multi care nu au ce cauta acolo...de exemplu Denis Dragus, de la Standard Liege. Dupa mai multe sezoane proaste, in noul seszon a dat in 5 meciuri un gol si 2 pase de gol si este chemat la nationala !
Si cu toate astea e convocat la națională...
Jucatorul roman se plafoneaza in jurul varstei de 23 de ani.Nu are cum sa creasca mai mult pt ca asta este nivelul campionatului,astia sunt antrenorii,preparatorii,etc. El trebuie vandut la max 23 ani pt un profit optim. Mai apoi poate creste sportiv, schimband mediul,plus salariul mare care ii confera comfortul material pt toata familia. Nu degeaba Hagi ii vinde repede.
Va rămâne in jud. Ilfov
O sa ajunga pe la Voluntari.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.