Alte știri din fotbal
FC Argeș - Sepsi » Robert Moldoveanu a lovit bara
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Csikszereda - CFR Cluj 2-3 » Trei goluri pentru trei puncte! Vișiniii leagă victorii în premieră în noul sezon
6
Tatăl lui Iustin Doicaru, detalii din Turcia despre transferul atacantului la Rize: „Toți îl strigă «Hagi»” + Săgeți către Farul, Zicu și Stoican: „Făceam iureșul de pe lume!”
0
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A » Echipele de start
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Au șocat competiția la primul meci din istorie în Bundesliga!
0
Cristi Chivu pregătește o surpriză la meciul cu Cagliari » Ce jucător poate reveni ca titular la Inter după un an!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Olaru a mai jucat o vreme bine, din ce a invatat la fosta echipa. Apoi, spiritul FC FCSB a pus stapanire si pe el...
dOlaru valoreaza 10 milioane de euro, dupa spusele *** asa cum tu nu valorezi nici 2 ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gigi Becali: “suporterii noștri sunt cum sunt. Nu au ei prea multe clase”. Mai tinne, Gigi vorbea de tine.
Nu e nici un articol despre jucătorii din zona Grivita-Chibrit?
Concluzia? Chemat de Rădoi la națională! Ar fi de râs, dacă n-ar fi trist!
Toate ”vedetele” din ultimii ani, sunt ”rupte” la inceputul acestui sezon. Probabil ca prafurile miraculoase ale lui TN nu isi mai fac efectul.
Daca pana si Cretu, care nu pare sa aiba mai mult de 8 clase, mai ales dupa freza, spune ca Todoran nu stie mai mult de 3 cuvinte... :)))
Ce Todoran fratele meu, e vina lui Todoran ca Olaru si Ovidiu Popescu dadeau pase simple de cativa metri direct la adversar? Sau ca Edi l-a pus pe Octavian Popescu sa recupereze baloane si sa faca presing la mijlocul terenului? Bun, Todoran nu e antrenor, dar nici nu a fost adus pentru a antrena echipa, el nu a avut nici un fel de autoritate, era acolo pentru a figura cineva in acte, antrenor era Pintilii in viata de zi cu zi a echipei si Gigi in timpul meciurilor.
ati scris undeva ca s-a accidentat fix inainte de debutul sezonului? ati scris undeva ca todoran e un non-antrenor?
Nici anul trecut nu a jucat in primele 6 etape, de fapt la Iași a luat roșu ca a injurat arbitrul. Dacă un jucator ar fi jucat mai bine ca anul trecut as fi zis dar se vede clar mâna lui Todoran care acum este bărbat, se rățoiește prin presa si spune ca așteaptă oferta de a a antrena. Cine sa îl mai pună antrenor in primele 4 ligi? Evident vinovatul principal este Becali pentru ca orice om *** a anticipat dezastrul când l-a văzut numit pe Todoran
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.