Alte știri din fotbal
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
1
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
2
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
2
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
2
Știri din fotbal internațional
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
0
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, ultima întâlnire înainte de Campionatul Mondial » Ce s-a întâmplat
0
Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
doar una este in liga 1,Steaua din liga 1.bai ***,de ce minti?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aloo, iar pe aratura? Nu sunt 15, dar chiar daca ar fi mai multe, important e ca nu e niciuna in Liga 1 repetentule. Caut-o mai bine si o gasesti in Liga a 2-a.
sunt vreo 15 echipe cu numele Steaua,bai nimicule.eu vorbesc doar de Steaua din liga 1.
Steaua este doar in Liga a 2-a. Nu ma crezi? Intra pe FRF.ro sau LPF.ro si uita-te pe clasamentele din primele doua ligi. Pe Steaua o gasesti in Liga a 2-a. Degeaba spamezi, realitatea e doar una, repetentule. :)))
vad ca fugi de pe gsp ca ultimul l999ash. ha h aha.Steaua este doar in liga 1. voi sunteti cei care ati retrogradat. voi care sunteti?
Iar ai schimbat contul, randumb? Steaua in Liga 1 = error 404, not found. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect!
ASTA E ATITUDINEA! Selmani ar trebui să primească și baremul (onorariul) pentru arbitraj. În general, nu știm să punem presiune pe arbitru la penaltiuri și nici la faulturile de cartonaș. Suntem cei mai cuminți. Echipa trebuie să ia exemplu din răutatea lui Selmani. Chivulete, poziționat foarte bine, vede clar că apărătorul nu atinge mingea, dar arată cu nesimțire spre corner. Aici, Selmani a fost atât de tare! A luat mingea sub braț, i-a făcut semn lui Chivulete că se înșeală și s-a dus la punctul cu var, așteptând decizia din camera VAR. Ăsta e un mod inteligent de a pune presiune pe cei care iau decizia. Inclusiv cei din camera VAR, care la procedeul de judo, în careu, asupra lui Mărginean s-au făcut că plouă. Dacă era fcsb, se fluiera imediat. Când e vorba de Dinamo, intervine regula de curtea școlii, la trei faulturi un penalty. Chivulete a fost chemat la monitorul VAR, unde a intrat în nirvana, se uita lung la imagini și reluări, părea că se roagă. S-au scurs și prelungirile. Nu avea încotro și a indicat penalty, fără să ridice capul din pământ, poate de ciudă, că rușine nu cred că are. Foarte importantă și presiunea suporterilor și versurile dedicate lui Chivulete din toți rărunchii. --Text preluat de pe Facebook DDB Italia --
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Io cred ca tu nu te-ai uitat!Ai ocazia sa te uiți acum la știri-pe DIGI- și ai sa vezi ca fundașul Sloboziei baga o alunecare din lateral, dar nu lovește mingea(lovita mai intâi de Selmani)!Pâna și comentatorii de la DIGI(atât de ostili lui Dinamo) n-au avut ce obiecta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.