Alte știri din fotbal
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
0
Imagini emoționante după Hermannstadt - Rapid » Cristian Manea, în lacrimi, consolat de coechipieri
0
Daniel Niculae, după Hermannstadt - Rapid: „Este cel mai bun transfer din România”
0
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
„Altfel, Guvernul pică până în iunie”. Kelemen Hunor i-a cerut „durului” ...
Libertatea
deci traiesti la limita saraciei ca si aia din vaslui de pe sate. bine ca ai confirmat. traiesti de pe o zi pe alta. da,nu ai cum sa o duci bine dac stai toata ziua pe gratis pe gsp si scrii la 4 dimineata. efectiv nu ai cum. de ce ai sta pana la 4 dimineata daca spui ca o duci bine? mai ales la varsta ta inaintata?
Păi hotărăște-te cum e cu ora aia, ca ziceai ca 4 AM nu-i bine. Uite acum îți răspund la 1:30AM dar poate mai bag o postare și peste vreo 2 ore pt ca așa e când nu trebuie să muncești pt bani, nu îți face nimeni “programul”. Sărac zici!? E relativ! În comparație cu unul care TREBUIE să aibă job pt ca altfel nu are ce mânca și rămâne pe drumuri dacă nu își plătește facturile sunt chiar foarte, foarte bogat! :-))))))
sa ma hoatrasc cu ce? ca nu ai familie,esti sarac si jobless? pai asta deja o stiu toti.
cum bah nu ai spus tu de MAN cand a debutat la FCSB ca iti aduce aminte de Lacatus cand era junior ???? Si cum bah nu postezi tu aici de peste 15 ani ??? Eu aici te-am gasit ....radeau astia de tine ca esti din ra ca ci uni .....si te cheama maricel ....................DECI INAINTE DE RANDOOM ai avut un alt cont cu Maricel !!! Cu ala cati ani aveaia ?: ))))))))))))))))))))
Postat de Catalynn_25 pe 24 Septembrie 2024, 23:03 Vecine, fii atent ce a scris mai jos Randumb! râdeam noi de tictoc dar ăsta e ceva …. “ ipocrizia ta este incredibila. esti un om batran,ara viata,care vorbeste tot timpul despre o tara pe care nu o sa o mai vada niciodata. imi este mila de tine. eu sunt casatorit,am copii si salariu baban,zero datorii,propria casa. si mai am pana la 40 de ani multi ani.” ………. Bai, nu e doar măritat dar are și “copii”, adică mai mult de unul! :-)))))))))))) .............................. UITE AICI :))))
Păi hotărăște-te: *** aici ca ți-am scris la 4AM într-o Joi spre Vineri și acum zici ca nu era de fapt așa, ca la Honolulu era 3PM!? :-))))))))) Așa ceva!? :-))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar l - ai ars la 4 dimineața. Vorba lui Gică Petrescu cu una mai săltăreață ca la 4 dimineața. :)
Păi normal că ești același randoom amuzant , cât despre conturi , vorba ta , ce rost mai avea să îți faci alt cont când tu ai zeci de giga de conturi stocate pe diverse dispozitive de memorie?
Care doamnă randoom? Chiar ai chef de glume?
tibi iq33,ma confunzi,nu am spus eu asta niciodata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.