Alte știri din fotbal
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo Care este a fost întrebarea-surpriză primită de președintele lui Dinamo
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
0
Kennedy Boateng a dat o „dublă” la Ovidiu, apoi a oferit declarația serii
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Adica tu presupui ca fcu putea sa joace in Europa in primii 3 ani, tu chiar crezi ca fcu avea palmaresul in 2017 si l-a pierdut dupa ca prin minune? :)))
pai daca nu-l avea nu putea juca,deci da.
De ce? Avea echipa aia palmaresul Universitatii Craiova?
da,daca se califica in europa echipa lui mititelu avea drept de joc in europa si in 2018 si in 2015.
Pai fcu avea drept de joc in Europa in 2018 sau 2019?
simplu,plin excludere. echipa aia care a terminat pe loc de europa in 2015 si nu a fost lasata de europa sa joace in europa pentru ca este o clona,aia sigur nu-i craiova.
Cum ai dedus tu ca aia de pe 10 e Universitatea Craiova?
universitaeta craiova este pe 10 sau pe cat este echipe lui mititelu. dar tu poti sa imi spui unde a jucat universitatea craiova in 2015 in europa?
Asta spui tu din fericire parerea ta e egala cu zero :)) randume imi poti spune unde pot sa gasesc steaua in clasament in liga 1? Vad Universitatea Craiova pe 3 :))
universitatea craiova este aia a lui mititelu. clona zeceu nu a fost niciodata u craiova. NICIODATA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.