Postat de spartanul_1 pe 28 Aprilie 2021, 14:10

La anul sa fiti in Liga secunda si pe urma in Liga a -3-a..Asta va doresc !

univ_craiova1  •  28 Aprilie 2021, 13:41

Asa se scrie bai *** universitatea Craiova, în sfârșit v ați trezit la realitate!!!

Fugiți băăăă ... vine Ivan cel Groaznic ! beeecali bagă *** în țarc de frică . O fi Ivan în formă (de cozonac) dar lauda cam miroase a specific oltenesc, muicăăăă .

gopo1.
gopo1.  •  28 Aprilie 2021, 11:11
Postat de observator_federal pe 28 Aprilie 2021, 10:25

După ultimul meci pe ”Oblemenco” între cele două echipe, câștigat de oamenii lui Neubert cu 2-0, antrenorul Craiovei declara: ” În prima repriză am avut situații de a marca, am fi meritat să conducem. Ei au ajuns în minutul 38, primul șut, primul gol. În a doua repriza, ne-au supus unei presiuni la care nu am putut rezista, iar din minutul 60 chiar i-am simțit foarte puternici. Din punct de vedere fizic, trebuie să recunoaștem că nu am putut ține ritmul cu echipa adversă.”. Mâine Neubert este suspendat iar Rotaru va plăti, din nou, control antidoping. Pentru că altfel nu se mai poate!!!

Si aici postezi ***, nu va mai inflamati degeaba ca oricum nu luati titlul cu turbinca cu tot. Si apropo, oare tu esti nomenclaturistul de marce popescu sau bețâvu de *** ori granfe spargatorul de damigene cu zaibar?