Alte știri din fotbal
Sărbătoare inedită după ce Sepsi a promovat în Superliga: „I-am chemat pe suporteri la artificii și «mititei»!” + „A fost prima oară când am luat calmante”
0
Csikszereda a încheiat campionatul cu o victorie în fața lui FC Botoșani
1
Ovidiu Burcă, după ce a bifat o nouă promovare: „Infernal, erau împietriți! Sepsi merită în elita fotbalului românesc”
0
Mircea Rednic a numit favorita la titlu: „L-ar lua pe merit! Ca antrenor, îmi dă o stare de siguranță”
0
Știri din fotbal internațional
Ianis Hagi, înfrângere cu echipa deja retrogradată din Turcia
0
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia: oaspeții s-au distanțat
2
Semenyo aduce Cupa Angliei pe Etihad » Manchester City o învinge pe Chelsea în finala de pe Wembley
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e simplu din cate se pare. Daca nu e accidentatr, e fotbalist bun, sa speram ca si-a revenit dupa accidentarea aia. Bancu s-a recuperat exceptional.
Un mic tertip al unui clonat, isi face un cont clona si se da fanul unei alte echipe in special al unei al alte rivale iar atunci cand altii ii raspund si vorbesc urat de dinamo nu il afecteaza
E un mic terpit al
Dar tu sa fii fan Dinamo?
Săracii de ei!Dupa ce s-au luat după fentele mincinoase ale lui Mititelu și și-au dat seama ca au pierdut tot au devenit patetici,pentru o scurta vreme,iar mai nou *** și le iese pe gurița numai venin de parca dimineața ar mânca numai covrigi cu gândaci! Mi-e mila de ei dar prostia și naivitatea sunt doua lucruri care te “îngroapă”
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Zice prostul și rasul comentatorilor de pa aici?
Altul ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De unde ați aparut mai inteligențelor? Mai aveți frați?
Nu mai postezi de sub acoperire Pinocchio :)))?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.