Alte știri din fotbal
Guvernul nu se pune de acord » A aprobat 1,4 miliarde pentru 4 stadioane, dar ministrul Dezvoltării are altă idee: „Din 2028”
0
Care e situația lui Assad Al-Hamlawi » De ce a cerut schimbare la primul meci ca titular după accidentare
0
FCSB, cerere pentru LPF: „Cu respect” + MM Stoica, atac la Ciucu: „Îi e silă de noi!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele probabile: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
Știri din fotbal internațional
Primele imagini de la nunta lui Cristiano Ronaldo cu Georgina Rodriguez » De ce au organizat-o în living
0
Selecționerul a leșinat, din cauza unei bătăi ca în filme între cele două soții ale sale! » A intervenit poliția
0
Transfer exotic pentru Virgiliu Postolachi: „Va semna un contract pe doi ani”
0
Rodri vine la vizita medicală » Detaliile contractului cu Barcelona + Cât costă transferul de la Manchester City
0
Lifestyle
Licitație istorică: 40 de milioane de dolari pentru primul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Eu cred că fuge de,, zâna,, Prodan...
Na, na... Va da miti cu voia vostra... Va place durerea maxim, prosteala... Grupul vostru este ceva mai deosebit, prosti pana la moarte..
Si craiova lui rotaru ...nu stiu de ce nu fac oltenii gat ...chiar toata craiova este proasta ?? Nu vede nimeni ca an de an echipa lui rotaru sta nevasta la țap !!
Noi nu avem stapani :)) cea mai mare rusinica e #Faro kuba :))
Kuba, Kuba... Cel fără servici, hai ca m am întors sa vad cât de prost ești, tot la Londra, tot.... Prostea voi nu aveți antrenor, bani, nume, stema, palmares și arici, ai priceput prostea, ***..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Caterinca, ce nu!? Unica, unica...
Chiar ca e o surpriza...Nu inteleg de ce l-au mai angajat daca l-au lasat sa plece !!
Afacere buna pt club..sa iei 300k fara sa misti un deget
Ce bine pentru fotbalul romanesc. Am scapat de Sumudica, acum scapam si de Reghecampf. Pacat ca, dupa 3-4 luni se intorc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.