Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Știm primele 5 optimi de finală de la Campionatul Mondial
0
Înger și demon în SUA - Bosnia » Americanii merg în optimi la Campionatul Mondial
0
Selecționerul Belgiei a dezvăluit cum a reușit cea mai spectaculoasă „remontada” de la Mondial: „Senegal a făcut o mare greșeală”
0
Istorie la Cupa Mondială 2026! » Cel mai târziu gol marcat la un turneu final
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si am uitat ! sper ca ne vedem in Noiembrie da gigele? Sa nu te ascunzi si atunci!
Nu te-ai prins ca e un mic narcis?! Omul cauta atentie nu are nici o treaba cu fenomenul fotbalistic și doar intra în contre cu cine crede el ca e mai “sarac” …. Cu duhul….:)))) pariez ca e un cariat de 20 de ani cu profil fake pe care nimeni nu l-a văzut în realitate….
Falitule lasa manelele astea de gradinita și spune cum de nu te-a vazut nimeni pe la meciuri, cum de nu te stie nimeni în Craiova ?! Explica cum un “milionar” ca tine își pierde timpul pe aici în loc să fie inconjurat de oameni de afaceri, investitori, milionari?! Tu nu îți dai seama cat de penibil esti?! De 3 ani te tot provoc să îți văd mutra în Banie și o arzi cu photoshop ieftin care si un copil de 12 ani îl vede!
Bine, pleaca Reghe la arabi... Da unde-i SOCUL, mai sergiule?!? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e antrenor rau reghe pentru nivelul de la noi. Pacat ca nu prea gasesti multi jucatori romani buni pe stilul ala nemtesc pe care il vrea el, cum s-au adunat atunci la steaua a fost noroc rar. Csu mai reuseste ceva doar daca o intra si rotaru la puscarie.
LOL auzi ce Pinocchio penibil :))) photoshop :))) sunt asa expert ca la poza de profil in Ferrari mi-am photoshopat si.umbra pe frunte nu:))) cat de penibil esti prostule
1,95 pe tocuRi?
Pai cum sa umilesti cu photoshop de copil de 12 ani ma amaratule? Ia suna-l pe ala de l-ai batut tu de 3 x , cine a mai fost in Faro, ai curaj martafoyule?
https://imgur.com/a/rPTQMxG
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.