Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
3
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Dinastia Betoanelor: Cine sunt frații Robert și Ionuț Negoiță. Afacerile, ...
Libertatea
Asa este. Dupa revolutie la alegerile FRF a castigat Angelescu. Minstrul Sportului Cornel Dinu FSN si Ion Iliescu au dat lovitura de stat in fotbal, au anulat alegerile, le-au repetat si l-au pus pe Mircea Sandu. Pasul doi a fost facut de Copos, a dat lant de magazine Samsung lui Craciunescu sef arbitri, mita pe fata fara acoperire.
l-am vazut aseara pe acest sorin raducanu, la RTV. e vai de capul lui. agramat, relativ incult si cam prostut de fel. era penibil fata de unul ca burleanu sau chivorchian. ps - sunt pareri strict despre acest individ, ce a spus el e treaba lui, nu ma intereseaza si nu conteaza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.