Comentarii (29)
811730288915362
Constantin Luca  •  02 Ianuarie 2017, 12:19

mai gigi tu ai niste tineri exceptionali,dece nu-i folosesti ? tu nu observi ca odata ce faci o oerta unui fotbalist din tara sau de afara le cresti pretul ? acum nevoie ai de un fundas central,un fundas dreapta,un pedagog (antrenor )astia li poti gasi fara tam,tam,lasa tu juniorii moraes,teixeira.nu mai lua jucatori dela cfr,astra,nu vezi ca astia sant platiti de tine si joaca pt.altii,astia ajung instruiti gata.daca nu lua-i jucatori de la aceste echipe,acum nu mai erau ln prima liga.cand ai preluat steaua era ln degringolada locul 12 plina de datorii,nu ai vandut cativa ani jucatori si ai redresat fotbalul romanesc,nimeni recunoaste,fa la fel,vei fi de lauda...

948956548471669
Andronache Georgian  •  01 Ianuarie 2017, 14:30

Invazia de straini anonimi din Liga 1 au sporit activitatea de mercenariat a jucatorilor autohtoni.Toti se gandesc numai la bani,bani si iar bani.Performanta e lasata pe ultiml loc....made in ro.

948956548471669
Andronache Georgian  •  01 Ianuarie 2017, 14:30

Invazia de straini anonimi din Liga 1 au sporit activitatea de mercenariat a jucatorilor autohtoni.Toti se gandesc numai la bani,bani si iar bani.Performanta e lasata pe ultiml loc....made in ro.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  01 Ianuarie 2017, 12:32
Postat de timm pe 01 Ianuarie 2017, 12:14

Corect ar fi ca Gigi sa plateasca 37 de milioane sau sa inchida FCSB.

nu este sau. este si.

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 12:14
Postat de Yuri Firsov pe 01 Ianuarie 2017, 11:00

BORECT AR FI CA GEGEL SA INCHEIE ORCE DISCUTIE CU BUDESCU SI GATA!!!DECAT UN FOTBALISST CU CARACTER INDOIELNIC MAI BINE....LIPSA!!!!SA SE DUCA BUDESCU LA DINAMO PE 5 mii EUROI/LUNAsi...PA!!!!!

Corect ar fi ca Gigi sa plateasca 37 de milioane sau sa inchida FCSB.

utilizator șters
utilizator șters  •  01 Ianuarie 2017, 11:11
Postat de utilizator șters pe 01 Ianuarie 2017, 10:18

La mulți ani nea jiji !!!!!! ( in půşcărie )

Hmm ... Esti sadic! :-))) La mulți ani metre si sa avem un an nou cat mai bun!

1615275382087697
Yuri Firsov  •  01 Ianuarie 2017, 11:00

BORECT AR FI CA GEGEL SA INCHEIE ORCE DISCUTIE CU BUDESCU SI GATA!!!DECAT UN FOTBALISST CU CARACTER INDOIELNIC MAI BINE....LIPSA!!!!SA SE DUCA BUDESCU LA DINAMO PE 5 mii EUROI/LUNAsi...PA!!!!!

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 10:22

Parca este prima data cand puscariasul Gigi minte. Oricum el il face pe Budescu HOT ca a incasat banii din contractul cu chinezii. Greu de crezut ca o sa mai semneze cu FCSB echipa cu datorii de 37 de milioane.

crotalie
crotalie  •  01 Ianuarie 2017, 10:21

Ole ole ole ola Steaua-nseamna FCSB! Multumim nea Gigi care esti om bun te sustinem toti fcsbistii. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

utilizator șters
utilizator șters  •  01 Ianuarie 2017, 10:18

La mulți ani nea jiji !!!!!! ( in půşcărie )

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează