Comentarii (29)
nebraska
nebraska  •  01 Ianuarie 2017, 08:51

Ce frumos e sa-ti incepi anul cu nia jiji...si asa te trezesti mahmur si plin de greata.Multumim gsp!

boby34
boby34  •  01 Ianuarie 2017, 00:44

Pana si de anul nou lingeti ciobanul gretos....trist!

utilizator șters
utilizator șters  •  01 Ianuarie 2017, 10:18

La mulți ani nea jiji !!!!!! ( in půşcărie )

ottobraun
ottobraun  •  01 Ianuarie 2017, 09:59

anu Asta scapam de Ciuma Rosie!...LA MULTI ANI TUTUROR ANTI=fcsb , steaua 1948, cca, csa, armata ...tot bolsevici sunteti si in 2017!

1576164249379310
Florin Bălănescu  •  01 Ianuarie 2017, 01:06

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 10:22

Parca este prima data cand puscariasul Gigi minte. Oricum el il face pe Budescu HOT ca a incasat banii din contractul cu chinezii. Greu de crezut ca o sa mai semneze cu FCSB echipa cu datorii de 37 de milioane.

crotalie
crotalie  •  01 Ianuarie 2017, 10:21

Ole ole ole ola Steaua-nseamna FCSB! Multumim nea Gigi care esti om bun te sustinem toti fcsbistii. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

zizu
zizu  •  01 Ianuarie 2017, 07:19
Postat de boby34 pe 01 Ianuarie 2017, 05:28

Va spun eu. Cand intra greata vor trece la celalalt cioban gretos , nasikul machidon...numai ca acolo roata se invarte in gol...nema pomana

cadoul fituicilor de sport de pe internet,ptr romani,de sarbatori: popularizarea excesiva a unor infractori ce au spoliat cetatenii tarii,nereturnand nici un ban inapoi....! si cadou psd ist ptr tara....

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  01 Ianuarie 2017, 00:18

LA MULTI ANI, ROMANI ! LA MULTI ANI, ROMANIA ! CU STIMA.

1008965279136077
Bogdan Stanciu  •  31 Decembrie 2016, 23:32

Gsp este vocea puscariasului de la poarta alba!nu.i luati in seama...fcsb este pe duca...si asa si acest asa zis ziar de sport

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează