Alte știri din fotbal
Joyskim Dawa, mesaj înaintea derby-ului dintre FCSB și Dinamo: „Sper să revin în play-off, vreau să fiu pregătit 200%!” + „Play-off-ul nu este un vis, ci un obiectiv clar”
0
Ireal! Gol marcat dintr-un ofsaid uriaș în primul meci al etapei din Liga 2
0
Liga 2, aproape 2026 » Așa s-a schimbat tabela în derby-ul de promovare :)
0
Puștiul de la FCSB și-a aflat pedeapsa după eliminarea din debutul în Cupa României
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
11
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
folosesti cuvantul "likens" - inventia mea, fara sa detii drept de autor si fara sa fi platit redeventele. dar, te scuz, esti suficient de fals si insipid ca sa nu conteze. de asemenea, constat ca esti un mare fan al meu, de vreme ce te-ai obosit de 16 ori sa ma gratulezi cu likensii. atentie ! fiind inventia mea, eu chiar am dreptul sa o folosesc nerestrictiv..) sunt convins ca ai inteles 3 la suta din ce am edictat mai sus..)) cand o sa procesezi si restul de 97% mai stam de vorba. pana atunci, permite-mi sa trag iarasi capacul sicriului peste identitatea ta.. sinucigasule..)
frumos raspuns :)))))))))) cum ma Calinescu e clona??????? parca ti-a mai raspuns ca nu e, eu cred ca e user
Scoala lui Anghelache, likensi falsi, manipulare, dezinformare, totul pt ca fanii sa nu intrebe cati bani a investit familia securistului, in ce si mai ales sa ceara sa fie facute publice documentele. GUNOI PLATIT PT POSTARI PRO ANGHELACHE NEGOITA
conform metaforei din ultima fraza a comentului meu de la 10:48, peste tine a cazut un capac de sicriu, cel putin pe acest articol..)) e drept, tu fiind o clona, de fapt nici nu mai existi, capacul ala a cazut de mult, chiar din secunda in care te-ai transformat din crisalida in larva..) RIP..)
pai.. cam asa ceva. mai important, din articol, mi se par stirile despre kamil, lazar, alexe.. am si evidentiat mai jos valoarea acestor detalii. astia sunt printre putinii fotbalisti adevarati de la dinamo. nu durimeii, mateii sau rotareii lui peste prajit.
ca la nebuni..:)
cat despre intrebarea ta, nu mi-o adresa mie..)) de fapt, macar acest articol nu continea neaparat un sambure de cancan, macar avea o legatura cu un anume joc al lui dinamo si cu o anume posibila atitudine neprincipiala. uita-te zilnic pe pagini, asa cum stiu ca o faci, si vei constata sute de articole fara treaba cu fotbalul, cancaniste, fitiliste, etc, dar nu asa, fragmentar, ci cap coada. however, declaratia clubului pune capat oricaror speculatii si inchide pana si gura clonelor steliste, ca un capac de sicriu..))
Raspandacul
Iti pierzi timpul, toata lumea stie ca avocatul fara procese este raspandul domnului profesor in diversiuni si manipulari.
/ Poziţie oficială » Ce susţin cei din conducere că s-a întîmplat "N-a fost vorba de o anchetă internă ci pur şi simplu Durimel a avut ceva probleme medicale ce au necesitat examinări amănunţite în afara clubului. El a făcut acel examen medical, are probleme medicale. Sperăm să revină cît mai repede în grupul Dinamo. Nu s-a pus problema ca el să fi fost bănuit de ceva necurat. Familia Dinamo rămîne unită", a fost punctul de vedere oficial a clubului Dinamo, comunicat către GSP.ro de purtătorul de cuvînt Dorin Irimia. __ pai, asta este exact ce spuneam si eu, in cele cateva comentarii precedente..))) iata ca deja lucrurile sunt puse la punct.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.