Alte știri din fotbal
Titularul României, OUT cu Turcia: „E imposibil să joace, revine de Paște”
0
Angelescu are o întrebare pentru Nicolescu, după publicarea mesajului de pe WhatsApp: „De ce nu i-a scris și atunci?”
0
Bogdan Stelea, propunere pentru națională: „L-aș lua, ce dacă nu joacă?”
0
Jucătorul ofertat de Dinamo în iarnă putea ajunge în Danemarca » De ce a picat transferul
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Real Madrid, returul „optimilor” Ligii Campionilor » Echipele de start
0
Alex Maxim, gol împotriva lui Fenerbahce! A urmat dezastrul
0
Firma lui Robert Lewandowski se îneacă în datorii » Fotbalistul a fost nevoit să reacționeze
0
Atac cu toporul și cuțitul aspura fotbalistului! Atac șocant în Europa: jucător operat de urgență după mai multe înjunghieri
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
3
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
„E un oraș maghiar”. Mesajele electorale ale lui Viktor Orban provoacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Trump ordonă cea mai mare operațiune de comando din istorie pentru a ...
Libertatea
Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata... Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.
Daca are, intr-adevar, oferta de 7 mil. pe el si nu-l da, inseamna ca nu are habar de nimic. N-o sa obtina in vecii vecilor mai mult pe el. Adevaratul stalp valoric al defensivei Stelei il reprezinta Szukala, nu Chiriches.
Becali o sa pateasca cu Chiriches, exact cum a patit Mititelu cu Florin Costea anainte de accidentarea care l-a scos din forma care juca la Craiova
Chiriches a fost petarda in meciul de aseara ...o sa l injure ciobanul puscarias cat de curand ...face prea multe meciuri proaste ....
daca primea oferta de 7 mil il dadea...dar chestia e ca no primit....si o sa il dea la vara pa vreo 2 mil
pretul lui Chiriches la aceasta ora e de 5 milioane dat de transfermarkt din Germania ...i s-a oferit 7 milioane ...daca nu va juca din ce in ce mai bine si nu va fi prezent la nationala...sa dea randament ....acest pretz va scadea sub 4 milioane ...sa vezi atunci cum o sa moara toate oile lui Becali ...nici un jucator roman prezent la aceasta ora afara ...nu mai joaca la nivelul cerut ceea ce inseamna ca ceva nu e in regula la un anumit nivel.
Bravo ai pus punctul pe I!!! Perfecta analiza totuși Tamas joaca meci de meci chiar dacă la o echipa mediocra in Anglia..Torje e cea mai mare teapa
De ce numai 13 Gigi eu mă gândesc ca poți sa ceri 20-25 mil ce te doare gura.... Oricum Milano e o vrajeala niciodată la Milano nu sa discutat măcar de fotbalistul Chiriches!,!!!!, si sincer sa fim seriozitate nu are valoare de Milano...el prin Turcia, Emiratele sau Rusia.. Acolo va ajunge nu in vestul Europei acolo e mai greu nu merge sa joci la alibi ..
Giovani minte ca să crească preţul. E meseria lui.
in ultimul timp ciobanu dovedeste mereu ca este de internat la 9 si este daunator fotbalului si societatii Romane...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.