Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
1
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
2
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
A venit replica Dianei Șucu: „E un impostor!” » Respinge virulent afirmația că și-a presat soțul să cumpere Rapid pentru a-și face copiii fotbaliști
6
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Sparta Praga, în Conference League. Echipele de start + Ultimele informații din Bănie
13
FCSB - Feyenoord » Campioana României versus Robin van Persie în Europa League. Echipele probabile
3
După ce au dat foc copertinei unui local, fanii lui Feyenoord au plecat în corteo spre Arena Națională! Imagini impresionante
3
Surpriză de sărbători în cantonamentul Barcelonei » Compania auto din Emirate a împărțit cadouri aurite!
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Revoltă la conferința CAB: o judecătoare a recunoscut în direct că TOT ce a ...
Libertatea
ce te-am intrebat eu si ce raspunzi tu..dc ati umplut stadionu' si dc ati facut revolutie dupa un amarat de 1-0??? dc nu v-ati dus ca la meciurile cu bistrita,chiajna...5-6000? asta te-am intrebat
corect ... reciproca chiar este mai valabila ca niciodata ...
salutare... am avut ceva probleme si mi-a disparut cheful de ma contra cu valahul ... ;)
Esti cumva animist? Pentru ca, din cate stiu, nici macar catolicii nu considera un spermatozoid ca fiind viu si, prin urmare, capabil de sentimente preum cele pe care le enumeri. Si nu, nu as putea fi niciodata mandru sa sustin un furt, fie el facut de un gainar, politician ori club de fotbal. Daca nu cunosti istoria clubului pe care pretinzi ca-l sustii, de ce mai faci apel la ea in sustinerea argumentelor tale? Sa-ti dau un pont: clubul pe care-l sustii a fost introdus cu forta in prima liga in detrimentul unui club de traditie, Venus Bucuresti. Si atunci, ca si acum, manevra era ilegala si imorala.
Adevarul este ca nu suporterii Rapidului au dat un comunicat de presa in care au spus ca nu sunt de acord cu acest baraj. Nu suporterii rapidisti au spus ca nu vor sustine abuzurile lui Mitica. Nu suporterii le-au transmis jucatorilor sa nu se prezinte la meci. Hei, dar ce conteaza?! Tu stii mai bine decat toata lumea!
Bade sa stiti ca mai sunt si Stelisti care privesc din umbra evenimentele de la rapid si isi vad de treaba lor fara sa se hazardeze in comentarii. unii dintre ei chiar va sustin. am simtit nevoia sa intervin deoarece ar fi gresit sa se creada ca toti Stelistii impartasesc parerile celor cativa care nu au altceva mai bun de facut decat sa improaste noroi la o situatie care se putea intampla oricui.
club creat prin lipsa moralitatii....?tu citesti ce scrii penibilule.....daca te mandresti ca esti roman din punct de vedere fotbalistic...o faci datorita stelei... nulitate ce esti...tu ai fost creat din lipsa moralitatii.si a legalitatii.altfel.erai.un.spermatozoid.imbufnat,suparat.si agitat....
Touche ... Dane ! :))
Lasa Bade ca ai tu caracter care ai aparat pe huliganii aia care la meci au aruncat cu scaune in capul fotbaliștilor de la Steaua și cu punga cu lichide în capul lui Reghe ! Recunosc ca e mai frumos campionatul cu voi in A dar la fel de bine era si pt Sportul Studentesc, o echipa curata de traditie, cu Timisoara , cu Universitatea Craiova . Pt voi se inventeaza alte reguli .
ooo salut bade long time no see
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.