Comentarii (91)
badeadorian
badeadorian  •  23 Mai 2012, 15:03
Postat de nolymyt pe 23 Mai 2012, 14:59

@badeadorian Nu-i asa . gresesti .. am avut 1-0 cu Targu Mures si 2-1 cu Gaz Metanu .. amandoua in minutu 90 :P .. aveam meciurile in mana frate .. ne-am batut singuri cu Marcos si Grigore ! dar ce-i poti reprosa lui Grigore . e un jucator fenomenal ! nu cred ca a gresit vreodata grav

Ce sa gresesc ? Daca castigam , castigam 6 puncte ... am facut 2 egaluri am luat 2 puncte ... deci am pierdut 4 PATRU puncte ... nu 6 . Te-a furat un pic tensiunea meciului de diseara . :)

il_unico_capitano_totti
il_unico_capitano_totti  •  23 Mai 2012, 15:01

grigore a fost coleg de liceu cu mine :D chiar si pe atunci avea sutul foarte bun. singurul lui punct slab este faptul ca fizic este destul de firav

nolymyt
nolymyt  •  23 Mai 2012, 15:01

@badeadorian Jucau mai bine Iencsi si Adrian Iordache :)) daca-i mai stii !

toni_fcsb
toni_fcsb  •  23 Mai 2012, 15:00

Ma mir ca nu-l vrea pe Hamza. Dar probabil e prea scump pentru avarul de Copos! :)

nolymyt
nolymyt  •  23 Mai 2012, 14:59

badeadorian
badeadorian  •  23 Mai 2012, 14:55
Postat de nolymyt pe 23 Mai 2012, 14:52

@il_unico_capitano_totti Anu asta ne-am facut-o singuri cu mana noastra .. ma refer la golu de la Targu Mures .. Lucescu l-a bagat pe Marcos si a gresit .. 1-1 .. cu gaz metanu autogol in minutu 90 ! cu astea 6 puncte eram macar pe locu 2 ! si poate castigam si cu Pandurii .. dar ne-am obisnuit deja .. asa a fost in fiecare an . bati Cfr cu 5-0 si Vaslui si faci egal cu Targu Mures si te bate Chiajna si Ceahlaul

Nu castigam decat 4 PATRU puncte in plus daca nu primeam golurile pe final de meci .

badeadorian
badeadorian  •  23 Mai 2012, 14:54
Postat de nolymyt pe 23 Mai 2012, 14:24

@badeadorian Sincer mie mi-a placut Burca .. a fost destul de sigur ! dar tot o sa plece .. a fost impecabil Oros in schimb .. un jucator cu experienta

Burca este tipul de fundas rudimentar , in orice moment poate sa greseasca ... ca a facut si meciuri in care nu a gresit nu este relevant , meciurile din Europa League au fost edificatoare . Avem o groaza de jucatori plafonati si care joaca efectiv doar pentru statul de plata. Daca astia nu pleaca suntem fara sanse de performanta in viitor.

il_unico_capitano_totti  •  23 Mai 2012, 14:53

pai, astia suntem noi :P asa e, cele 3 egaluri ne-au ingropat

nolymyt
nolymyt  •  23 Mai 2012, 14:52

il_unico_capitano_totti  •  23 Mai 2012, 14:47
Postat de nolymyt pe 23 Mai 2012, 14:42

@il_unico_capitano_totti Sa fim seriosi .. Lazar si Spadacio ramaneau si acum la rapid .. i-am pierdut din cauza lu Copos .. + dak il mai stii Pitbull ala .. era un jucator calumea rau ! dar AIA E .. mie imi spui de nebuneala .. o sa fac crize dak pierdem cupa .. ca nu mai prinde rapid o finala asa .. la ce circ e la club ! o sa ma arunc pe geam dak ratam ca prostii si dinamo da gol .. metaforic vorbind :))

claudio mejolaro, il cheama pe pitbull. eu imi aduc aminte cum a inceput campionatul rapdiul acum 4 ani cu peseiro...practic nu avea adversar. pe urma s-a intamplat ceva, au inceput baietii sa il sape pe peseiro cand au vazut cum joaca rapidul si usor usor ne-am dus pe copca