Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Acuma sincer :))))))))....cum sa scri asa ceva???:))))...macar daca te documentai si tu:)))))))...pur si simplu nare nici un inteles ce ai scris :)))))))))))))))))))))))))))
Tu ai citit ce ai scris?:))))...s-au macar crezi ce ai scris ?:)))))))))))))))))
Citeste bine ce am scris. Ce ai inteles tu din ce am scris eu? La trofee nu m-am referit la o perioada anume ci la palmares, totalitatea trofeelor din vitrina; la renume international, gresesc cumva? In privinta suporterilor, nu am dreptate? Iar ca joc, anul acesta Steaua sta mult mai bine decat CFR. Cu ce am gresit sau ce nu este adevarat in comentariul meu?
Sa fim corecti, in ultimii ani CFR-ul conduce detasat la capitolul trofee castigate, Steaua si Dinamo traiesc mai mult din amintirea palmaresului sec. XX. Fara dar si poate, CFR Cluj este cel mai de succes club romanesc al ultimilor 5 ani.
Ai dreptate CFR ar castiga un meci cu oile...asta daca oile ar sti fotbal. Ma indoiesc. Insa comparatia CFR - Steaua este inutila deoarece echipa din Cluj este net inferioara ca palmares, renume international, suporteri si joc.
Cica telenovela fundasului dreapta a luat sfarsit. Deja a inceput alta" Nica.
Respect nea Stan ! :)
deja se stie ca golurile ajaxului vor veni de pe dreapta! mai bun era rafael cruz
de aici vine confuzia ta, pt ca nu sti cum stau lucrurile. cand intri in ultimele 6 luni poti semna contract cu orice echipa si pleci gratis. poti semna in ianuarie si contractul intra in vigoare in iunie. asta a si facut rapa. a semnat cu steaua. dupa aia steaua a negociat cu otelul doar pt alea 6 luni pana la vara. contractul din vara era oricum semnat, otelul nu se putea opune, si nici alta echipa nu-l mai putea lua pe rapa. asa ca otelul avea de ales: accepta 100 mii si il lasa de acum sau il tine pana in vara. dar din vara oricum era al stelei, pentru ca fusese semnat contractul pe 4 ani incepand din iulie. astea-s regulamentele, esti liber sa semnezi in ultimele 6 luni de contract
Iar in situatia in care ar fi semnat un astfel de acord, Otelul avea doar cele doua variante de care-ti ziceam, sau, altfel spus, sa primeasca ceva in schimb sau sa nu primeasca nimic!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.