Alte știri din fotbal
Echipe de start la Oțelul - Metaloglobus » Gălățenii scapă de grijile retrogradării cu un succes
0
Kopic a reacționat la schimbarea din viața căpitanului lui Dinamo: „Crește nu doar ca fotbalist”
0
Final în runda 6 din play-out-ul Ligii 2 » Echipa de tradiție a retrogradat
0
Sepsi - Corvinul, în etapa 7 din play-off-ul Ligii 2 » Gol în prelungirile primei reprize
0
Știri din fotbal internațional
Liviu Ciobotariu confirmă! Poate prelua o echipă națională: „Sunt în așteptare”
0
Au dat lovitura și vor juca în Europa » Primul trofeu după 61 de ani!
0
Ajax - PSV, ultimul derby al sezonului pentru Dennis Man » Echipe probabile
0
Osasuna - Barcelona, duel în runda 34 din La Liga » Catalanii, aproape de titlu
0
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
0
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
5
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
17
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Se rescrie istoria după desecretizarea arhivelor diplomatice? Cele trei ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Sa-i dea careva un CALMANT lui Hagi....
@ logan: Eu in locul tau nici nu as mai vorbii. Poate iti amintesc in era Borcica cum umblati la rezultate si cum infl;uentati arbitrii. Nu va este rusine , tocmai voi sa vb de corectitudine.? Numai ura si ura... La cate meciuri a pierdut dinamo. trebuia sa fie regina blaturilor. Stai jos mai bine. Ca dupaia se da in vileag mai mult ceea ce voi in era Borcea faceati pe teren si in culise.
Dinamo nu trece de atatia ani de tururi preliminari din cauza conduceri, care de ceva ani au facut bani pe spinarea lui Dinamo ! Nu avem jucatori care sa facem asta, si avem si ghinion ! Hai ca am iesit !
sa vezi ce transferuri face ca retrogradeaza 3 echipe , 2 nu au primit licenta , va umple de messi si ronaldo autohtoni
Hagi asa mai agramat cum e, are intentii bune si o inima mare! APROPO, ca sa vedeti ca e profesionist, pe langa faptul ca-i instruieste pe copii la academie inclusiv in informatica, deja pe pagina oficiala a clubului a aparut rezumatul cu meciul de la Steaua.
STOP ejacularii precoce ! Trateaza ejacularea precoce in mod natural,fara tratamente costisitoare,fara medicamente! Confidentialitate garantata 100% w w w . e j a c u l a r e - p r e c o c e . c o m
aceasta echipa frumoasa care spui tu hagi deja a simtit gustul blatului !!
rejele blatist vrea sa ne vanda o cioara vopsita zicand ca e papagal "terminati circul, copiii au muncit, terminati cu blaturile, va rog frumos..." tocmai delireaza la telefon
Sa fim seriosi, cand faci blat nu iei 5...jucatorii s-au prezentat ca intr-un amical, nu au avut nici o motivatie sa castige azi, erau deja campioni. Pe de alta parte, interventia ciobanului de tot rasul...omul asta e nociv pentru echipa. Era cat pe ce sa il ia si pe al 6-lea, cat de idiot sa fii sa crezi ca Steaua a vrut sa ia 6 boabe?
romania = tara de kkt . Toti oamenii normali si toate valorile o sa se saturae si-o sa plece din cloaca asta, sa ramana doar taranii si mediocrii capabili numai de ura.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.