Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
nu mai suntem pe timpul familiei Borgia, sa se foloseasca amenintarile la adresa familiei, etc.... singurul lucru concret e ca procurorii nu si-au facut treaba....cand ai presupuneri, stai acasa... si de Al Caponne stiua toti ca e criminal...dar au avut probe sa-l aresteze doar pt evaziune fiscala.... asta nu inteleg unii....care hotarasc cine e vinovat si cine nu pe aici pe site
O decizie mizerabila,la fel ca justitia din Romania.Justitia functioneaza numai pentru cei saraci,cinstiti si fara pile.PENTRU MAFIOTI,ESCROCI,DELAPIDATORI ESTE ALTA JUSTITIE.PE BANII CUI TRENEAZA ACEASTA MASCARADA?
Stai calm ca nu-i vorba de nici o lipsa de probe. Asta au spus mizeriile alea ca tre sa zica si ei ceva. Dar nu e asa. Probele sunt. Se vad toate sumele pe acele contracte. Insa din motive care ma depasesc pe mine, toti acesti procurori si judecatori dobitoci ii cred pe infractorii astia care mint, care zic ca ei au dat imprumuturi, nu au spalat bani si tot asa. Procurorii si judecatorii sunt incapabili. Asta e tot. Cand nu poti sa ii condamni pe infractorii astia nici cu actele in mana, se numeste ca esti prost. Ca si infractorii astia sunt foarte, foarte prosti. Iar daca astia te fac pe tine... atunci tu esti cel mai mare prost. Traim intr-o tara de prosti, asta e adevarul.
praf in ochi,verde la furat in continuare pentru inculpati
Daca nu exista probe de ce au luat atatia ani la instanta anterioara?
Esti tu convins ca exista probe? Ceea ce crede cineva nu are legatura cu justitia. Crezi ca de la Dinamo ceilalti erau imaculati, doar Borcea baga bani in buzunar? Sau Stan e imaculat si Copos facea doar de capul lui tot?
Romania a devenit azi o iluzie, gratie unor judecatori corupti de niste hoti analfabeti
7 ani de investigatie???astia ies la pensie si nu-i mai condamna...
Sobolanii fotbalului romanesc au reusit sa induca in eroare justitia ,mergand pe scenarii chipurile care ar excede justitia . Judecatorii de la ICCJ au gresit flagrant prin proasta intelgere a schemei de fraudare folosita de derbedeii din fotbal ,care practic nu au ajutat fotbalul ci l au falimentat .Combinatiile financiare au avut ca scop obtinerea de beneficii personale si pagubirea statului . Rusine judecatorilor de la ICCJ care nu au priceput nimic din cesta speta ,unica in fenomenul sportiv . Manariile din fotbal nu sunt de competenta instantei ,asta ne a sugerat judecatorii de la ICCJ.
Intrebare: Nu sunt aciasi procurori care au instrumentat cazul la instanta anterioara si la care s-au dat ani grei de inchisoare?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.