Alte știri din fotbal
Oțelul și-a lansat echipamentul pentru sezonul 2026-2027! Detaliul care atrage atenția
0
„Pleacă Baiaram la Anderlecht?” » Răspunsul lui Sorin Cârțu
0
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
4
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
2
Știri din fotbal internațional
Duelul lunetiștilor mondiali de la miezul nopții! » Erling Haaland sau Harry Kane pentru un loc în careul de ași?
0
Lamine Yamal pune cuțitele pe masă și amenință Franța: „Trebuie să se teamă, putem să-i batem a 3-a oară consecutiv”
0
Selecționerul Spaniei admite nedreptatea de la Mondial
0
Thibaut Courtois n-a vrut să fie înlocuit în Spania - Belgia: „Puteam să continui! Asta era problema”
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
prietene nu citesti ? sau te pomenesti ca a inceput sa-ti placa Dragomir "patrimoniul Ligii Profesioniste de Fotbal a fost prejudiciat cu suma de 3.000.000 EURO, prin crearea unui circuit fictiv de intermediere a vînzării unor pachete din drepturilor de televizare a meciurilor de fotbal, în condiţiile în care vînzarea reală s-a realizat prin negociere directă (fără intermediari)"
Mythică e-n „Le Figaro”! Recunosc că am rămas puțin surprins să văd că Le Figaro în loc să numere și azi câte comune au trecut la Frontul Național, scriu azi despre „Evasion fiscale dans le foot roumain”. Și cum se pare că presa e la fel în toată lumea, nu pteau să nu scrie și despre Gigi, în goana lor nebună după audiență... „Le président du Steaua Bucarest, club mythique du pays, Gigi Becali...”, și dă-i, și luptă. Ce nu-nțeleg io, cum de zic ăștia că Steaua e „club mythique”, adicătelea de-a lu' Mitică, care știm cu toții că ierea dinamovist sadea clasa prima, și nu îi zic și ei ca oamenii, „club gygique”, adicătelea de-a lu' Gigi... Mythică à la boulangerie!
ahahahaha oracolu din balcesti n-a vazut asta pe blogul lui!
nu prea inteleg exact de ce e anchetat aici. banii sunt ai cluburilor. daca ele si-au dat acordul ca in contract sa existe si un comision...unde-i problema? aaa....daca nu s-au platit taxe, asta e altceva. dar din ce vad prejudiciul e evaluat la 3 milioane, deci tot comisionul. pai cine a fost prejudiciat? cluburile? cum sa fie prejudiciate daca si-au dat acordul?
hai ca Mitica doarme diseara la Miti(TI)ca ... i-a venit randul , cica Mititelu bea de azi dimineata numai Dom Perignon ... pe datorie
O ce veste minunata! Corleone in zeghe se arata!
Asta-i desertul :)) Mitica,fa-ti bagajul,pleci tai-tai
De remarcat e ca nu e prost, altfel il insfacau de mult. Dar de scapat tot nu scapa fara puscarie, chiar daca e acum sau mai tarziu. Dumnezeu va face dreptate pt hotiile mosneagului
daca tu crezi ca procuratura pornea urmarirea penala fara probe clare, atunci da-mi voie sa iti spun ca procedura prevede in mod expres faptul conditionarii inceperii urmaririi penale de existenta unor indicii(probe) relevante. tocmai pentru a respecta intrutotul prezumtia de nevinovatie, acesta este primul criteriu in procesul penal. prun urmare, personal sunt convins de existenta unor dovezi incriminatoare deja conturate, mai ramane ca ele sa fie consolidate de catre organele de ancheta. finalitatea ? Bulaul ! nu cred ca cineva avizat ii poate nega domnului mitica dragomir "dreptul" de a ajunge la Bulau. a mai fost pe acolo....
Cred ca e putin confuz, nu stie in ce judet sa isi faca buletin
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.