Alte știri din fotbal
Dramă la U Cluj » Macalou a plecat de urgență din România și nu joacă cu Rapid
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici
6
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Ce s-a discutat astăzi
22
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
1
Știri din fotbal internațional
Fostul arbitru de top Björn Kuipers, despre fiica sa grav bolnavă: „Eu fluieram undeva în lume, iar ea…”
0
Fostul atacant al lui Real și Bayern, internat de urgență în spital! » Mondial în pericol
0
Legenda Romei pleacă de la club după 53 de ani
0
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
poti sa-l aduci si pe Sir FERGUSON presedinte,daca nu-i dai bani sa faca echipa! Daca nu aduci jucatori de valoare o sa piarda si Mutu din simpatia subreda pe care o mai are.... Negoita,baga mana in buzunar,RISCA si poate vei castiga bani ,altfel.....
Negoita nu e prost deloc, la atras pe Mutu in barlog sperand ca cu o cooptare in staff a Briliantului asa va gasi mai usor vrun investitor. Vorba unuia mai jos, Mutu are si el relatii prin tari super-puternice precum Anglia ( perioada Chelsea), Italia ( Fiorentina,Inter,Juventus),etc.Plus ca ar putea atrage si fotbalisti de valoare. Asa Negoita impusca mai multi iepuri dintr-o lovitura. La adus pe Mutu in staff ( galeria o sa mai uite de el o vreme cu injuriile la adresa lui), iar in timpu asta Mutu are ca scop sa gaseasca investitor/investitori si bineinteles si fotbalisti. Sper sa ne ajute ADI. Succes.
Mutu e al 2 fotbalist roman dupa Hagi ca valoare !!! E o lovitura de imagine si cred ca pentru asta a fost adus !!! Are relatii prin strainatate si ar putea atrage fotbalisti foarte buni, eu cred ca la asta s-a gandit Negoita !!! Si bineinteles sa mai treaca putin injuraturile galeriei !!!
Nici eu nu stiu ce a fost in mintea lui Negoita, de a recurs la o asemenea miscare. Mutu nu mi-a placut niciodata ca om. Imi amintesc cum spunea el la TV ca-i "caine pana la moarte", in 1999, dupa care, exact a doua zi, semna cu Inter. Iar fotbalul nostru de atunci nu era nici pe departe atat de oparit ca acum. Dinamo avea echipa strasnica in acea perioada, iar prezenta lui Mutu ar fi fost importanta pentru cupele europene, dar... deh! el a fost un caine doar pana la Inter!
Tizule,ai inteles gresit.E manager general!!!!!!!!!!!!!! In fine,Mutu si manager in aceeasi propozitie nu mi suna prea bine si sunt de acord cu tine!
Nu vad niciun motiv pentru numirea lui Mutu ca presedinte, nu are experienta, imagine, relatii, studii, etc...plus ca are un caracter indoielnic.
Inloc sa aducem impresari,oameni cu influenta in fotbal, clubul Dinamo devine colacul de salvare ale fostelor presupuse talente
Nu prea văd altceva decăt o chestie de imagine ! Mutu nu a avut timp ”să învețe” ce înseamnă partea administrativă a unui club , mai ales de talia lui Dinamo ! in plus felul lui zeflemist de a vorbi și de a se comporta, mie nu imi place !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.