Alte știri din fotbal
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
0
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Scandal uriaș la Bayern - PSG » Nemții au năvălit peste arbitru
0
După doar trei minute din Bayern - PSG Khvicha Kvaratskhelia a intrat în istoria Ligii Campionilor
0
„Duceți-ne în finală!” » Scenografie de vis la Bayern - PSG, în semifinalele Ligii Campionilor
0
Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor » Francezii, la 45 de minute de finală
17
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Acum citesc "Ziganiada" de Ioan Budai-Deleanu
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tipic...ca de fiecare data ***, incepi sa scurtezi cuvintele si jignesti pe toata lumea care nu e in de partea ta :)))) Bai bolovane, bai lopatarule ai uitat cand faceai valuri pt clanul Becali, ***, *** ? Te-ai separat de ei? Acum is naspa, este ? *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Respect Nicu Badea.
tu vorbesti bai ***. *** aici ca Steaua stergea pe jos cu plzen si acuma vi si vorbesti de moralitate. bai rinistule,*** ***. negoitza este sub control judiciar. puscaria este aproape. plus ca fara borcea,badea and co. voi nici nu mai existati asta. daca se implineau anul asta 25 de ani de la ultimul titlu al vostru,voi erati zero barat si tu nici nu mai erai pe gsp. voi totul le datorati infractorilor,borcea,giovanii,victor and co. fara ei nu mai existati. si nu este o exagerare. iar voi stiti bine asta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB a pierdut tot - nu are stadion, nu mai are fani, sponsori, nu are o stema calumea, si NU ARE NICI NUME, e FC FCSB!
Casa lui Dinamo e in stefan cel mare creier pane, Dinamo a jucat tot timpu acolo si nu sa plimbat prin toata tara cum faceti voi ca sa va primeasca si pe voi cineva ca sa jucati acasa, imi zicea un prost ca Steaua are stadionu National Arena si ca Gigi Becali la construit fix pentru ei :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) baa asa cevaaaa, ma mir cum nu plesniti de la atata prostie !!! Sti cum e FCSB ?? e exact ca boschetaru ala in strada pe o ploaie torentiala, daca i se face mila cuiva va primeste in casa lui ( adica recte in stadion in cazu de fata)!!!
pai asta ti-am si zis..ca esti exemplu perfect de roman spalat pe creier...si furat si te simti bine si cu icoana unui penal sub perna :)) iar daca primesti 2 mici stii si cu cine sa votezi.
Scuze ca scriu asa rar, dar tre sa si sterg (ling) presurile de la Palat. Pana vine patronul de la biserica tre sa fie totul gata, altfel nu pup pufuleti diseară..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.