Alte știri din fotbal
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Imaginile bucuriei » Corvinul a declanșat fiesta, după promovarea matematică în Superliga
2
Gică Hagi, impresionat de un jucător din Superliga: „După 7 minute am zis: «Hai să-l luăm!»”
0
Știri din fotbal internațional
GOL în minutul 3 în Bayern Munchen - PSG, duel stelar pentru finala Ligii Campionilor
13
Apariție incredibilă a titularului din Bayern - PSG » Îl recunoști?
0
MM Stoica nu s-a mai abținut: „Ar trebui interzisă în fazele superioare ale Ligii Campionilor!”
3
„Explozie” la Real Madrid, înainte de El Clasico » Doi titulari, aproape de bătaie la antrenament
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Lista companiilor de stat pe care Sorin Grindeanu voia să le privatizeze: ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
A ajuns *** sa faca ce vrea el din compexul sportiv Dinamo..Sa dat o HG la mișto??Dormiți dragi romani pe voi,are altii grija sa va lase si fara ***..Tineretul țării nu mai este ce a fost in "89"!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O rusine de țară!!!!Din 2000 până în 2017 noi romanii din diaspora am trimis in tara 60 de miliarde de euro...Zdrentele care au condus si conduc această țară,nu sunt in stare sa faca nimic fara sa fure!!!!!
Pana cand csa va ajunge in prima liga, clona de la Mogosoaia nici nu va mai exista!
are in schimb banii ciobanului puscarias, pe meme , pe mache si suporterii de rezultat care atunci cand steaua va termina stadionul si va ajunge in prima liga vor spune ca sunt stelisti de mici si ca fcsb nu a fost decat un moft de moment
FCSB a pierdut tot - nu are stadion, nu mai are fani, sponsori, nu are o stema calumea, si NU ARE NICI NUME, e FC FCSB!
te-ai descris perfect. tu fiind ala care se bate cu pumnii in piept pe aici cum le stie pe toate si altii nu stiu nimic, cum el e destept si altii sunt prosti. romanasul tipic atotstiutor si destept din cale afara :)))
Casa lui Dinamo e in stefan cel mare creier pane, Dinamo a jucat tot timpu acolo si nu sa plimbat prin toata tara cum faceti voi ca sa va primeasca si pe voi cineva ca sa jucati acasa, imi zicea un prost ca Steaua are stadionu National Arena si ca Gigi Becali la construit fix pentru ei :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) baa asa cevaaaa, ma mir cum nu plesniti de la atata prostie !!! Sti cum e FCSB ?? e exact ca boschetaru ala in strada pe o ploaie torentiala, daca i se face mila cuiva va primeste in casa lui ( adica recte in stadion in cazu de fata)!!!
In conditiile economice de acum ar fi normal pe undeva ca fiecare stadion sa fie impartit de cate doua echipe. Chestia asta cu stadion cat mai mare este tipica statelor slabdezvoltate care sufera de o megalomanie iesita din comun, ei trebuie sa aiba neaparat cea mai mare masina, cea mai mare casa, cel mai mare telefon si bineinteles sa mearga doar pe cel mai mare stadion, chiar daca nu se aduna de regula mai mult de 2-3 mii de persoane, stadionul trebuie sa aiba 100 mii de locuri.
Eu nu inteleg cum mai poate sa vina badea ala cu tupeu sa mai ceara avocati daca guvernu a anulat accel ONG, odata ce i s-a retras dreptu de folosinta la stadion, poate sa vina cu un sobor de avocati ca stadionu tot se va face, nu conteaza ca va fi de 18.000 sau 22.000, imp0rtant e sa sse faca fara pista odata !!!
Daca nu se schimba nimic d.p.d.v. politic, Dinamo va juca in .... Ghencea !!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.