Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Sevil Shaideh intra in puscarie pentru ca i-a dat un lac cu peste lui Dragnea. Oare Carmen Dan ce o sa pateasca dupa ce i-a dat stadionul lui negoita *** derbedeul?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Banati *** asta!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e struto- camila ! Churchill s-a trezit in ceasul al 12 cind trupele anglo americane invadau vestul germaniei sa ii ceara lui Roosvelt sa ii scoata pe rusi din Europa de est dar a fost simplu refuzat pentru ca Roosevelt avea nevoie de sovietici in razboiul cu aia cu "kamikazele lor si vintul divin " altfel Teleaga nu mai era comunist si nu mai auzeam de el niciodata .
Se mai intampla...
Palme să-ți dai ție , poate te trezești din prostie ... *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stie ca sunteti "echipa sistemului", stai linistit!:)))
Mi-am uitat parola pt id-uk “dinamo_fan”...ma poate ajuta cineva? E sigur din 2 cuvinte dar imi amintesc doar prima si ultima litera de la fiecare cuvant ... si zice asa ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce treaba am eu cu ei!? Am avut treaba cu "Armata Ultra", acum m-am retras!:)
Honved Bucuresti!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.