Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Ce potrivit ai fi fost tu la Radio Erevan...măi Vrânceanule! Aici ne omori numai cu fake news-uri!!!!!!!!!!
O să ajungeți să scrieți toată redacția un amarat de articol. Sunt curios care a fost aportul lui Gafiuc, dar mai ales ce anume a tastat Vrinceanu. Penibil.
Pe *** asta gigist de dvd nu-l vede nimeni de la gsp.ro!? Sau scrie chiar din redactie!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pot sa vina 1000 de antrenori rezultatul e acelasi: retrogradare si B-ul garantat 100% anul asta
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cred ca pe la toate echipele sunt sifonari prin conducere, dar la dinamo intrece orice masura...vranceanu stie si ce scrie in contractul nesemnat al lui grazavu.:).
Asta a esuat in liga a doua, ce performanta viseaza?
Asta nu-i batausu ala de la Botosani? Bravos dinamo..
O catastrofa!Nu-l prinde paltonul pe asta la Dinamo!L-a dat afara Petrolul de prost si il ia Dinamo de bun!Vai de tine,Prunea....tot la antrenori second hand te orientezi....Esti patetic si vrednic de mila,numai gura e de tine!
Eu nu sunt omul care sa vorbeasca urat unei persoane preocupate de fotbal si care vorbeste decent..indiferent cu ce echipa tine..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.