Alte știri din fotbal
„Dă marfa și banii, dacă nu te tai!” » Fostul internațional român de juniori, coleg de generație cu Nicolae Stanciu, CONDAMNAT după ce a agresat un dealer de etnobotanice
0
Ce a remarcat Sorin Cârțu derby-ul dintre FCSB și Dinamo: „Singura care mai făcea așa era Barcelona”
0
Episod INCREDIBIL » Când Becali a vorbit cu antrenorul FCSB în timpul derby-ului: „Mi-a zis să-l scot. Știți ce i-am răspuns?”
0
Liga 2, etapa #16 » Acum se joacă ultimele trei meciuri ale rundei: s-au marcat 4 goluri
7
Știri din fotbal internațional
Internaționalul german e pe făraș la Bayern! Îl vor doi giganți din Serie A
0
Corriere dello Sport, despre „ancelottianul” Cristi Chivu: „Marotta trebuie să-i mulțumească lui Fabregas”
0
Cosmin Olăroiu a răbufnit după un nou semi-eșec: „A devenit un scenariu care se repetă obsesiv”
0
Coechipierul lui Radu Drăgușin a comis-o din nou! Imaginile incredibile l-au dat de gol
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
Domnule Andrei Crăiţoiu daca jucatorii fcsb-ului se numesc "stelisti" jucatorii echipei Steaua Bucuresti cum se numesc?
Andrei Crăițoiu rămâne consecvent, adică lingăul ciobanului, peste tot in articol vorbește despre Steliști, cu toate că nu ei sunt obiectul articolului.
Fcsb devine FCSTGJ.Echipa fara suporteri,fara antrenori,fara nimic.A devenit o echipa oarecare.Stadionul lui Pandurii a costat 12 mil.Becali de ce nu-si face la Pipera stadion?Are terenuri dar na,el e vazut ca un om darnic.De ce sa dea 12 mil.si sa piarda 5-6?
Mai jos nu se poate?!? Prin Albania...
stelistii din capocu lui si ale celor alte cateva mii de gigisti fara creier
Pai ei jucau in exil si pe Arena Nationala. Acela nu este stadionul lir !!!! Nu sunt dati afara, sunt rugati respectuos sa paraseasca incinta :)
Vai de steaua lor. Jiji se lauda ca are bani, dar nu e in stare sa aiba un stadion, umbla din poarta-n poarta cu miloaga sa-l lase sa joace.
Pe site-ul AMFB există o CSA Steaua care se luptă pe maidane cu AFC Asalt, Power Team, vreo două care își spun rapid, un dinamo, o Victoria...ăia se numesc talpaniști, denumire generică pentru dinamoviștii, rapidiștii și cei câțiva peluzari care sunt fanii înfocați ai unei echipe de amatori apărută în 2017
Domnule Craitoiu, despre ce stelisti e vorba ?
E un slujitor marunt si isi face treaba exemplar :))) In alta oridne de idei, clona ilfoveano-albaneza fc fcsb popesti leordeni are 2 variante: sa joace acasa, la Popesti Leordeni sau sa se mute in campionatul Albaniei. Asa ar putea emite pretentii si la titlu, iar ciobanul infractor s-ar intoarce acasa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.