Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Pe cine a remarcat Ilie Dumitrescu după Bayern - PSG: „Perfect”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
tzi? ai sutit ceva astazi, ti-ai facut de un "Carpati" ?
Deși aici vorbim despre altceva ( vezi postarea mea anterioară ) trebuie să lămurim ceva : Pentru cultura ta generală ( adică prin asta se înțelege că aici se pun bazele ei, fiindcă neuronul tău singuratic e tabula rasa ) , la 7 Iunie 1947 echipa militară era înființată de către ofițeri ai Armatei Regale, nu de către comuniști , lovitura de stat prin care era silit să abdice Măria Sa Mihai I de Hohenzoller având loc mai către sfârșitul anului ( îți las plăcerea să aflii data din cartea de istorie, dacă n-ai vândut-o să-ți iei etnobotanice ). Nu vreau să atac aici o echipă rivală, toți iubitorii fotbalului suntem în pericol să ne fie furată libertatea de expresie !!!
Atat ai inteles tu din articolul asta? Ca trebuie sa mananci rahat cu gura plina despre Steaua? Atat iti pasa tie de soarta clubului tau drag incat atunci cand ai ocazia sa iti exprimi o parere referitor la ce se intampla acum la Rapid, tu vorbesti de Steaua... . "PENTRU CA UNIVERSUL VOSTRU SE INVARTE IN JURUL NOSTRU, PENTRU CA TRAITI PENTRU NOI SI NU PENTRU ECHIPA VOASTRA" . PS: documenteaza-te despre Atelierele Grivita(cuibul comunismului), soarele comunist pe care l-ati purtat in 1946 pe tricouri si despre cel mai mare fan Rapid: Gh Gh Dej.
Prin tomberoane ai gasit ceva ?????????
SI CREZI CA DACA TANASE,S-AR LASA CHIAR ACUMA DE FOTBAL,NU AR AVEA DESTUI BANI,CAT SA NU MAI MUNCEASCA NICIODATA? ITI SPUN EU CA ARE.
ma tu si intr-un articol dedicat echipei tale favorite tot de Steaua vorbesti? :)) chiar asa de frustrat esti ma baiatule? vezi ca s-au inventat medicamente pentru astfel de afectiuni psihice
Și cu libertatea de expresie cum rămâne ? Nu sunt rapidist, dar ce se întâmplă acolo e o nedreptate strigătoare la cer ! Asta ne arată încă o dată că fotbalul românesc este stăpânit de mafie ! Ar trebui ca TOȚI iubitorii de fotbal din România să lase deoparte orgoliile prost înțelese și să se unească împotriva mafioților, pentru un fotbal curat . Dacă vă doriți un fotbal curat nu există altă soluție, dacă nu o faceți înseamnă că sunteți niște fățarnici care speră doar că ai lui vor reuși să fure mai mult :(
Trecand prin cartierul in care se afla echipa infiintata prin decret comunist, mi-a atras atentia un indemn derizoriu:,,Ne patezi istoria Gigi pleaca"...Total gresit! Penibilul atinge cote ridicole in absurdul inteligentei asa zisilor suporteri de langa cimitirul ghen(ce)a. Cine stie cu adevarat istoria echipei CSCA, stie ca JiJi becali nu face altceva decat sa continuie o istorie patata inca de la inceputurile ei, mai exact in data de 7 iunie 1947, atunci cand se desfiinteaza abuziv o echipa de traditie in fotbalul romanesc: Carmen (ocupanta locului 2 in sezonul anterior desfiintarii 1946-1947). De aici a pornit abuzul echipei protejate de ceausescu: CSCA (un nume venit de pe fronturil
V-am mai spus eu, majoritatea luati informatiile asa cum vi le da presa. N aveti si voi prieteni, cunostinte care sa vina cu o sursa mai sigura decat presa, care umfla, umfla si umfla..
O gramada de mizerii fac nenorocitii astia. Dati-le ba nene banii jucatorilor ! Copos, esti un zgarcit ordinar, ti-ai batut joc de oamenii aia. Oamenii ca tine ar trebui sa stea la puscarie, nu in fruntea cluburilor de traditie din fotbalul romanesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.