Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titrularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
0
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Fanii turci, spectacol în Centrul Vechi
3
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
0
Suma faraonică obținută de Arsenal pentru câștigarea grupei Ligii Campionilor
0
Clasamentul și toate rezultatele în ultima etapă din Europa League
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
1
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
dsƃ ǝınɯ
nici eu nu imi dau seama in ce tara se mai poate sa umblii cu valize si "bonificatii" si sa nu fi sanctionat cu retrogradarea... in italia in nici un caz ca acolo Juve a ajuns in B ... cred ca numai la noi... asa ca nu te mai plange, voua (stelistilor) tara asta va facut si inca va face mult bine.
bey nesimtitilor , ca sunt mari sau mici , nu-i treaba noastra , dar sunt salariile lor , lasati-i pe baieti sa-si apere drepturile , nu-i mai aparati pe escrocii gen Copos si artificiile lor
Bravo voua FRF si LPF legea pumnului in gura functioneaza perfect.
NU STIU IN CE TARA NORMALA,S-AR PUTEA CA, SA INTRI IN INSOLVENTA, PLATIND DOAR 10% DIN SALARIILE JUCATORILOR,DAR SA PRIMESTI LICENTA PENTRU ANUL URMATOR?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.