Alte știri din fotbal
Moment emoționant, înainte de Dinamo - Rapid: scenografie specială pentru Mircea Lucescu, cu Hagi în peluza roș-albă » Giuleștenii au aplaudat!
0
Zeljko Kopic, după ce l-a lăsat pe Cîrjan pe bancă în derby-ul cu Rapid: „Este unul dintre jucătorii care...”
0
Gigi Becali, chemat la Marriott să-l convingă pe antrenor să semneze cu FCSB: „Îl va topi instant”
0
Atacantul uitat al Giuleștiului era în vacanță în România și a ajuns la Dinamo - Rapid: „Acum mă plimb și muncesc”
1
Știri din fotbal internațional
Echipele de start în AC Milan - Juventus, runda 34 din Serie A » Duel la vârful clasamentului
0
9 minute de „blackout” în Torino - Inter schimbă calculele la titlu » Inexplicabilă cădere a liderului
2
Iată finala Cupei Angliei! Terapia de șoc a funcționat
0
Eroina lui CSM București în fața danezelor: „Le-am omorât! Hai la party!”
4
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Proiectul „Curtea de apă”: Cum încercau românii dintr-o fabrică de bere să ...
Libertatea
Scenă macabră pe stadionul unui club de tradiție din Germania. Cadavru ...
Adevărul
Triumf și tragedie: 3 povești din sportul sovietic în zilele Cernobîlului, ...
GSP SPECIAL
Un kilogram de cartofi costă 0,6 lei, iar litrul de lapte 3 lei, într-un ...
Libertatea
am calatorit cu ambele companii asa ca stiu ce vorbesc. vezi ca au adus capre peste drum si nu ar strica sa iti cumperi vreo 2 si sa te duci la pascut
ntz ntz ntz....nu mai pot de durere. tocmai valorile universului sa stea dupa muritorii de rand???
Las' sa nu mai planga ca daca mergeau cu Wizz Air -ul , le masura bagajele de mana la fiecare cu ruleta si grilajul specific :))))))))))))))))))
echipa steoaia si avicola iasi pentru spalare de bani.reportaje ample in presa de ieri.trebuie sa iasa jiji repede si sa o taie repede din tara ca se strange latul....procurorii cer 15 ani...pentru asta-l apuca pe jiji toate durerile ca nu-i dau astia drumul sa se volatilizeze.
Iau 30 milioane euro din Champions si merg cu BlueAir ... si voi vorbiti de viitoare investiti la steaua?? Aloo, fraierimea, trezirea, steaua e afacere de familie - Becali & Co.
la asa echipa LOW-STYLE , asa companie LOW-COST! Sau, low cost la low cost trage....... sau o fi facut scandal mitza , ca ea merge numa' pe ampenaju' vertical......drept stindardu' stelemelii......
Răsfoieşte online Gazeta Digitală » Bombă cu ceas pentru Steaua! Pe numele lui Becali a fost deschis un nou dosar penal: "A folosit echipa de fotbal!". Ce riscă roş-albaştrii
Haos ? Cred si eu, cum sa lase niste oi in avion ? Adica unde s-a mai pomenit asa ceva? :)))
Si la Tbilisi tot cu blue-air au fost...au inchiriat avion nu au mers cu pasagerii dupa ei:))
Castigi zeci de milioane din UCL si transferuri si nu esti in stare sa te respecti cu un avion de doamne ajuta,bine ca nu au mers cu unul de marfa.Si mustaciosu de la noi a vandut porcii,a scos banu si avem cantonament in Antalya.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.