Alte știri din fotbal
„Clona” patronului din Superliga a apărut la gală și i-a luat pe toți prin surprindere: „Eu sunt fratele mai mare. E an de titlu la noi!”
0
UEFAntasticul a numit favorita la titlu în Superliga, după 19 etape jucate: „Ea e, dar îi mai trebuie 4 transferuri”
0
Victor Angelescu, după remiza de la Botoșani: „Măcar două transferuri”
1
Panduru a oferit reacția serii, în direct, după ratarea frapantă a lui Petrila
0
Știri din fotbal internațional
Îi oferă 1,5 milioane de euro pentru a rupe tăcerea despre divorțul anului în sport
0
Liga Campionilor revine astăzi și promite spectacol » Toate rezultatele zilei + clasamentul actualizat al grupei
0
Afacere imorală? Actorul Ryan Reynolds e în centrul atenției, după ce și-a vândut clubul de fotbal unui gigant
0
Inter - Liverpool, meciul zilei în Liga Campionilor » Cum vor să abordeze duelul Cristi Chivu și Arne Slot
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
De ce noul primar al Bucureștiului, Ciprian Ciucu, nu se înțelege cu ...
Libertatea
Cum s-a produs tragedia din Tenerife în care doi români au murit: zona era ...
Adevărul
Ionel Ganea organizează un eveniment special în memoria fiului său » ...
GSP SPECIAL
Șeful Poliției Locale Drobeta-Turnu Severin face profituri de milioane din ...
Libertatea
si cand te-ai trezit,aveati 'derby' cu Damila Maciuca!:))))))))))))))))))))))
Voi o sa aveti derby cu Rapidul ma, nu cu Dinamo! Cu un patron puscarias, mai bine treci in staul ca se face noapte!
ba asta a venit acum si deja stie tot , diferente cu + pt dinamo , ia titlul urmator , si merge in liga :)))
Thomas Neubert este unul dintr putinii,daca nu singurul,profesionist,in adevaratul sens al cuvantului ce activeaza in Luga 1!Fapt:pe langa blaturi,aranjamente,prietenii si tot ce mai sustin unii,Steaua a fost cu adevarat superioara,din punct de vedere fizic,tuturor adversarelor!!!Pana la rezultate similare,sa ma ierte domnul Multescu daca nu il cred......pana atunci,RESPECT TOMMY!!!!
a zis pe draq sa te ia de reporter retardat,,,degeaba nu ma semnati ca tot futut,i,,, mo,rtii mati iei,,,si nu degeaba,,,din cauza ca minti e simplu...alooooredactia,,, m,u,,ie,,,asta ne minte,,,ce face directorul,,doaaaarme,,,sau e handicapat la fel ca asta..pai una din doua,,,degeaba te superi,,,daca te -as minti si eu cu ceva,,nu -te-ai supara?...si ,m-ai injura?... asa si eu,,,e normal,,,ca sunt prea multe minciuni in titlu ma refer
Corect, asta spun si eu de vreo 2 ore, acum chiar au schimbat titlul articolului numai sa fie cat mai multe click-uri ! Astea nu au treaba cu profesionalismul ! Acum folosesc tactica de a nu semna articolele!
Si Yesilova tot in Germania s-a specializat.Oricum la Thomas se vad profesionalismul si seriozitatea tipice nemtesti.30-40% din succesul lui reghe i se datoreaza si lui.Si la Chiajna,cat de bine fizic era pregatita echipa,parca a fost sezonul trecut campioana pe retur sau ceva de genul.Sper ca nu gresesc.Si era pregatita de acelasi Neubert.Sper sa faca turcul treaba buna si sa nu mai cada echipa fizic din minutul 30-35.
Deci n-a zis ca e mai bun, doar ca are in plus licenta de antrenor. Presa de kkt.
Iar e Dinamo cea mai tare la inceputul campionatului, pana la primul meci...
Si asa am sa-i fac mereu cand va mai manca rahat aiurea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.