Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
Bulau,Bulau, Bulalau !!! :)))
pai parnaiasule, copil din flori si purtator ilegal de creier ... in multe tari ceea ce a facut becali nu intra la dare de mita. nici in romania nu intra la dare de mita conform noului cod penal. becali a fost judecat dupa vechiul cod penal, cel de pe vremea comunismului, in care jucatorii echipelor de fotbal erau considerati functionari publici intrucat pe vremurile respective erau platiti din bugetul tarii. numai un imbecil ca tine poate considera ca a incuraja pe cineva sa joace mai bine este ilegal. ilegal era daca ii spuneai sa joace mai prost.
Dispari cu limbajul asta de satra. Colonelul de securitate Iuliu Muresan a declarat singur si nesilit de nimeni la TVR1 ca CeFuRa a stimulat multe cluburi in B cu bani pt a promova. Era fix acelasi Cod Penal in vigoare si atunci si la data valizei pt ca U Cluj sa joace cinstit. Dar DNA condus de clujeanul basist Daniel Morar nu a deschis dosar penal pt Muresan si CeFuRa. ____ În 2008, cel mai generos finanţator al PD-L la nivel naţional a fost, potrivit datelor publicate în Monitorul Oficial, „cetăţeanul” Arpad Paszkany, cu 1,45 milioane de lei.
Dispari cu limbajul asta de satra. Colonelul de securitate Iuliu Muresan a declarat singur si nesilit de nimeni la TVR1 ca CeFuRa a stimulat multe cluburi in B cu bani pt a promova. Era fix acelasi Cod Penal in vigoare si atunci si la data valizei pt ca U Cluj sa joace cinstit. Dar DNA condus de clujeanul basist Daniel Morar nu a deschis dosar penal pt Muresan si CeFuRa. ____ În 2008, cel mai generos finanţator al PD-L la nivel naţional a fost, potrivit datelor publicate în Monitorul Oficial, „cetăţeanul” Arpad Paszkany, cu 1,45 milioane de lei.
prostalaule, UEFA pentru valiza aia pe noi STEAUA deja ne'a judecat si a decis ca nu meritam decat o ameda, asa ca, jet in m.m cu minciunile tale in europa INSOLVENTA=RETROGRADARE, doar dinamu beneficiaza de alte reguli, Rapidul insa NU
Cazul a fost judecat de Uefa. Singurele cluburi excluse din EuroPA sunt: -CeFuRa clubul protejat de catre mafia Basescu Boci PDL. În 2008, cel mai generos finanţator al PD-L la nivel naţional a fost, potrivit datelor publicate în Monitorul Oficial, „cetăţeanul” Arpad Paszkany, cu 1,45 milioane de lei -RUSINEA ROMANIEI DINAMO -PETROLUL -RAPID samd. Ciocul mic insolventilor exclusi din EuroPA! ___ Steaua a adus 50% din punctele ROMANIEI.
in toata Europa unde sunt prinsi cu ''valize, unde principalul este un parnaias ca mare majoritate din staff-ul de succes al echipei se ajunge la retrogradare, dar..asta e... si se mai poate continua...nu va mai ccaaccaattii pe voi ca sunteti plini de bube...hai...s/=ict/-ir
si la noi s'a aplicat cu fraierii de la Rapid, dar nu i'au retrogradat prea departe, insa cand a venit vorba de Dinamo au schimbat regula..
Bădescu a susținut că este foarte probabil ca finanțatorul Petrolului, Daniel Capră, să fi făcut un denunț împotriva sa. Acolo la bulau Capra s-a reprofilat, a devenit scriitor. Spune ceva si de paraindarat?
In toata Europa cluburile insolvente sunt retrogradate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.